3 ефективні засоби для освітлення темних ліктів

Темні лікті – це відома проблема, а також плями на колінах.

Через це багато жінок соромляться носити сукні та футболки з коротким рукавом. Оскільки темні лікті з боку виглядають неестетично.

3 ефективні засоби для освітлення темних ліктів

Поява темних ліктів зазвичай викликається постійним стиранням шкіри ліктів, в результаті чого ці області темніють. Але не хвилюйтеся, є природні засоби які допоможуть повернути красиві і привабливі лікті.

Отже, ось кращі домашні засоби від темних ліктів, прості у використанні і дешеві, ви обов’язково знову залишите свої лікті!

1. Харчова сода

Хімічний склад харчової соди добре відлущує шкіру ліктів. У поєднанні з м’якими якостями зволожуючого молочка вона зробить цю суміш надзвичайно потужною. Молочко також забезпечує переваги і роботу, щоб зволожити темну області ліктів.

Столову ложку харчової соди змішайте її рівною кількістю зволожуючого молочка. Потріть цю кремову суміш в лікті і коліна. Щоб отримати найкращі результати, повторюйте цей процес кожні 2 дні.

2. Куркума

Будь-яка паста, що містить куркуму, працює дуже добре. З її допомогою можна відбілити або відлущити шкіру. Однак не рекомендується тривалий час наносити на шкіру пасту з куркуми, тому що вона може забруднити її, даючи ефект, протилежний бажаному.

Найбільш популярним варіантом є змішування куркуми з молоком з високим вмістом жиру. Цей крем наноситься на лікті на кілька хвилин, а потім його слід змити милом.

3. Мед – це бальзам від темних ліктів.

Мед діє як природний бальзам для темної шкіри ліктів. Ви можете нанести чистий мед на свої лікті, щоб зменшити темряву, але ви повинні пам’ятати, що це займе час.

Кращий варіант – змішати повну ложку меду з куркумою і молоком рівних частин. Потім нанесіть цю пасту на темні ділянки ліктів і колін і почекайте півгодини, потім промийте теплою водою.

Робіть це один раз в тиждень, щоб отримати кращі результати. Ви також можете змішати мед з алое вера по тій же схемі, що і згадана вище.

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. При поганому самопочутті зверніться до лікаря!

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал