Як швидко очистити печінку в домашніх умовах

Мед, кріп і валеріана – ось судини без вади

Для поліпшення самопочуття і зниження ризику захворювань, необхідно в першу чергу очистити закупорені судини, а саме позбутися бляшок.

Рецепт для очищення судин

Приготування настою:

  • Насіння кропу – 1 стакан.
  • Корінь валеріани мелений – 2 столових ложки.

Змішати і залити окропом в кількості двох літрів. Коли температура настою зменшиться до 40 градусів, додати дві столові ложки меду. Залишити ще на добу, попередньо загорнувши в теплий рушник. Далі слід приймати по одній столовій ложці до їди за 30 хвилин.

Рецепт тибетського бальзаму молодості

  • Звіробій – 100 гр.
  • Ромашка – 100 гр.
  • Безсмертник – 100 гр.
  • Березові бруньки – 100 гр.

Трави потрібно перемолоти, приготувати суху суміш і зберігати в посуді з щільно закритою кришкою.

Приготовану суміш заварювати ввечері в пів літровій посуді. Приймати перед сном, вийшовший трав’яний чай з ложечкою меду, щодня.

Що залишився настій можна допивати вранці за двадцять хвилин до прийому їжі.

Перевага даного напою в тому, що отриманий ефект зберігається протягом п’яти років. В результаті прийоми цих трав’яних настоїв, помітно поліпшується обмін речовин, а організм очищається від непотрібних відкладень.

Запропоновані рецепти слід використовувати людям, схильним до серцевих і судинних захворювань. Можна приймати для поліпшення загального стану здоров’я.

Саме приготування рецепту досить просте і не вимагає великої кількості інгредієнтів. Дивовижний і дієвий настій зробить позитивний вплив на організм, який збережеться на довгий час. Прийом можна повторювати не частіше, ніж раз на п’ять років.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал