Біліше білого: простий, бюджетний і супер-ефективний спосіб відіпрати і відбілити речі

З часом вся білизна застірується, а особливо біле, воно набуває сірого або жовтого відтінку, який вже не йде після машинного прання.

Вам будуть потрібні:

  • господарське мило;
  • поліетиленовий пакет;
  • харчова сода

Головний засіб в цьому способі – звичайне господарське мило, проте воно повинно бути хорошим, перевіреним. Також можна використовувати господарське мило з додатковим відбілюючим ефектом. Ще один момент, який важливо дотримати, – речі повинні бути чистими.

Чисті речі добре, намилюємо господарським милом, а потім складаємо їх в поліетиленовий пакет. Пакет зав’язуємо і ставимо в мікрохвильову піч на максимальну потужність приблизно на 2 хвилини. Якщо ви не дуже добре знаєте свою мікрохвильову піч, то краще поступово додавати потужність або час. Головне, щоб білизна добре прогрілася і стала досить гарячою.

Так як речі вологі, пакет потрібно помістити в тарілку або іншу ємність.

Далі беремо гарячу воду і розводимо в ній соду, харчову або кальциновану: на 1 л води – 1 ст. л. соди. Речі виймаємо з пакета і замочуємо їх в содовому розчині, залишаємо до повного охолодження води. В середньому на це потрібно 1.5-2 години. Однак і без замочування результат відбілювання вже дуже добре помітний.

Після закінчення часу, добре перуть речі в содовому розчині, після чого прополіскують їх вручну або в машинці. Ось і все, у вас в руках білі речі!

Звичайно, для речей, який сідають, такий спосіб, на жаль, не підійде, так як в ньому використовується нагрівання і гаряча вода.

А нижче ви можете подивитися відео про те, як просто, але ефективно відбілити і відіпрати речі в домашніх умовах.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал