Прикмета – павук повзе по людині: розшифровка значень

З павуками пов’язано безліч найрізноманітніших прийме. Створюючи їх, були розглянуті буквально все ситуації, які можуть виникнути при зустрічі з цим хижим комахам. Дізнаємося, що згідно з народними прикметами, обіцяють зустрічі з павуками.

На голові

Якщо вам на голову впав павук, чекайте сумних звісток. Причому стосуватися вони будуть близьких вам людей. Інша річ, якщо павук починає повзати – тоді прикмети обіцяють успіхи в роботі і прибуток. А якщо павук червоного кольору, то можна подвоювати позитивний ефект забобони – кар’єра і матеріальні блага вам забезпечені.

В окремий випадок прикмети виділяють спускання павука на павутині. Якщо комаха не просто впало на голову, а акуратно спустилося на павутинці – чекайте приємних несподіванок або подарунків від близької вам людини.

На волоссю

Якщо павук, «приземлившись» на голову, вирішив затриматися в волоссі, то чекайте гостей, які допоможуть впоратися з важкою справою. Членистоногі комаха, що плазує і заплуталися в шевелюрі, навпаки, вказує на прийдешні проблеми, які принесе візит гостей.

По обличчю

Павук, спікірував прямо на обличчя, вказує на швидкий прихід гостей або приємну зустріч з друзями. Це стосується цілеспрямованого спуску на павутині. Якщо ж комаха впала випадково, то, за всіма прикметами вас чекає успіх і матеріальний добробут.

Особливо небажаний випадок – повзання павука по щоках. Якщо таке трапиться, значить, хтось із наближених очорнює вас в очах інших.

На шиї

Якщо павук повзе по шиї, то чекає вас, швидше за все, щось хороше, пов’язане з грошима. Можливо, у вас буде грошовий прибуток, або хтось поверне старий борг. За однією з версій тлумачення, павук на шиї вказує на наявність таємного залицяльника.

Якщо павук прагне з шиї переміститися під одяг, вам загрожують сварки, а може і швидка розлука. Якщо ж комаха сповзла по шиї і кинулась до спини, значить, вас чекає міцне здоров’я і довгі роки життя.

На руці

Старовинні прикмети трактують павука, який рухався по руці, як невеликі грошові втрати. При цьому існує велика кількість окремих випадків:

 • якщо комаха повзала по руці в районі обіду – чекайте фінансовий прибуток;
 • якщо павук впав на руку, ви скоро зустрінетесь з давнім другом або близькою людиною.

Трактування повзання павука по руці залежить від напрямку його руху. Народні забобони по-різному трактують події для лівої і правої руки:

 • Якщо комаха повзає по лівій руці, чекайте прибутку – винагороди, премії, а може нової посади. Якщо павук сидить на руці, можливо, ви виграєте в лотерею або знайдете гаманець з грошима.
 • Павук на правій руці обіцяє приємну зустріч, про яку ви давно мрієте. Павук на правій руці може принести вам зустріч з важливою людиною, який підтримає вас на життєвому шляху.

Засоби, які обіцяє павук, що повзає по лівій руці, не принесуть фінансового благополуччя – вони підуть також швидко і раптово, як і прийдуть.

Вгору по руці

Павук, що повзе вгору по руці – відмінна прикмета. Якщо членистоноге починає  сходження по вашій руці, чекайте фінансовий дохід і підвищення добробуту без особливих з вашого боку зусиль.

Вниз по руці

Павук, який опинився на руці, і відповзає вниз – в напрямку кисті, обіцяє біди. Така поведінка павука натякає на прийдешні збитки і нестабільність фінансових доходів. З вами може трапитися все, що завгодно – ви можете втратити роботу, вас знизять на посаді або затримають зарплату. Павук, що спускається по руці, також обіцяє сварки з близькими людьми.

По нозі

Членистоногих, що повзає по ногах, зазвичай обіцяє приємні події. Але все залежить від нюансів:

 • якщо павук раптово впав на ногу – до несподіваного прибутку;
 • якщо павук світлий – до любовних пригод;
 • темний – до зради другої половинки.

Прикмети для різних ніг:

 • Павук на лівій нозі – до втрати. Особливо, якщо він повзе вниз. Біда може стосуватися, як грошей, так і моральних втрат. Вас можуть чекати, як проблеми на роботі, так і відсутність підтримки з боку близьких вам людей.
 • Комаха на правій нозі – до успіху у всіх сферах, в тому числі і фінансової. Це може бути будь-яка подія, що веде до благополуччя. Наприклад, вас може чекати зустріч з особистістю, завдяки якій будуть розвиватися ваші проекти або ідеї.

Вгору по нозі

Як і у випадку з рукою, рух вгору, віщує тільки приємне. Павук, що повзе верх по вашій нозі може вказувати, як на успіхи і досягнення, так і на події, що приносять задоволення. Наприклад, вас може очікувати цікава поїздка.

Вниз по нозі

Павук, що спускається по нозі, означає, що скоро вам належить довга подорож. Поїздка, найімовірніше, буде викликана виробничими справами. Якщо комаха квапливо біжить або звалилася з ноги, відрядження буде складним. Повзе вниз павук також сигналізує про хвороби.

Як впливає колір павука?

В прикмети про павуків, тлумачення враховує і колір комахи:

 • Чорний. З такими павуками краще не зустрічатися тим, хто їх боїться. Той, хто злякається комахи, зіштовхне з нещастями. А той, хто не злякається, може очікувати щасливих подій.
 • Червоний. Передвіщає поліпшення матеріального становища, нову посаду або приємну винагороду.
 • Зелений . Вказує на ймовірність виграшу. Ви можете розраховувати на матеріальну знахідку, спадок – житло або дорогоцінні речі.
 • Жовтий. Обіцяє успішне закінчення затіяної справи.
 • Білий. Зустріч з таким комахою віщує швидке весілля або вагітність.

Павуки-хрестовики небезпечні не тільки, як джерела отрути – вони і на астральному рівні обіцяють неприємності – хвороби, важкі випробування і навіть смерть.

Де сталася зустріч з павуком?

Павуки – всюдисущі комахи. Зустріти їх можна в найнесподіваніших місцях. Вони загадковим чином проникають в будь-які приміщення. Їх можна зустріти не тільки в саду, парку або в заміському будинку, але і в міській квартирі, транспорті, офісі. І для кожного випадку прикмета має своє трактування.

До чого зустрічаються павуки:

 1. У будинку. Завжди вважалося, що павуки в будинку до багатства і благополуччя. Зрозуміло, це стосувалося павуків, від яких не було шкоди людині. Вбивати павуків вважалося поганою прикметою практично у всіх народностей. Поява павука в будинку, в основному, пов’язано з позитивними подіями. Якщо ви побачите це членистоноге в своїх оселях – будинку або квартирі, не лякайтеся і не чекайте нічого поганого – його поява вважається передвістям приємних подій.
  Найкраще, щоб павук був білим – вважається, що членистоногі такого кольору збирає в будинку весь негатив. Павук просто вплітає його в свою павутину. Поява павука в житло, в залежності від нюансів, може передвіщати різні події:
  • побачити павука і злякатися – погані вісті;
  • повзе по підлозі назустріч вам – зміни на краще в фінансовій сфері;
  • тікає по підлозі – втрати;
  • біжить по одязі – дорога обновка;
  • плете павутиння – сонячна погода;
  • павутина без павука – дощ;
  • повзає вранці по дому – неприємності;
  • повзає по обіді – велика удача;
  • чорна комаха сплела павутину над ліжком – до хвороби того, хто на ліжку спить;
  • павук сплів павутину над подружнім ложем – розлад у стосунках;
  • павук на порозі – збитки.
 2. В офісі. Трактування прикмети відноситься до сфери роботи і не виходить за її рамки:
  • якщо комаха проповзла поруч – лист або зустріч;
  • повзе вгору – премія;
  • спустився павук на підлогу і швидко поповз – затримка зарплати або догану від начальника;
  • павук звалився прямо на стіл – вороги і заздрісники .
 3. У ванній. Павук у ванній кімнаті віщує застій у всіх починаннях – неприємності можуть стосуватися і роботи, і особистому житті. Вас також може чекати втрата грошей або цінних предметів. Але якщо комаха поповзе вам назустріч – це до прибутку.
 4. В автомобілі. Салон автомобіля є особистим простором. Тому трактування не відрізняється від появи павуків в житло. Якщо комаха пересувається по кріслах, панелі або стелі, вас чекає подія, пов’язана з грошима. Але це може бути як прибуток, так і втрата грошей. Тонкощі тлумачення:
  • велика комаха – великий прибуток, маленька – несуттєвий;
  • повзе по вам – прибуток гарантований;
  • сплів павутину в салоні авто – ви під захистом.
 5. На вулиці. Трактування залежить від особливостей зустрічі:
  • потрапили в павутину – багато дрібних неприємностей;
  • зачепили павутину – добрі вісті і приємна зустріч;
  • павутина на одязі – до багатства.

 

Що робити з павуком, щоб уникнути наслідків?

Якщо павук повзе по вам або навіть проник під одяг, необхідно зробити все, щоб не вбити комаху. Обережно зніміть з себе павука, а якщо зустріч трапилася в приміщенні – випустіть на вулицю. Для цього досить посадити його на листок паперу.

Павук, особливо раптово звалився не зрозумій звідки, викликає страх, неприязнь і бажання скоріше розправитися з ним. Особливо панікують жінки, долю членистоногого вони вирішують одним ударом. Але вбивство павуків категорично засуджується народними повір’ями.

Якщо ви боїтеся павуків, попросіть кого-небудь винести комаха на вулицю. Залишаючи павука у дворі, скажіть змову «Геть іди, нещастя і біди з собою забери».

Боязнь павуків – одна з найпоширеніших форм фобій. Її називають арахнофобією. Цікаво, що Арахнофобія бояться не тільки живих павуків, але навіть їх зображень.

Що ще треба знати про вбивство павуків:

 • Вбивство павука обіцяє невдачі і збитки , а також загострення хронічних захворювань. Причому біди будуть наздоганяти не тільки самого «душогуба», а й всю його родину.
 • Якщо павук був убитий випадково або внаслідок переляку, який убив повинен вимовити три рази: «Прости мені скоєне, даруй прощення, знайди спокій і не мсти мені! ».
 • Вбивство павука допускається тільки в одній ситуації – якщо він почав плести павутину на іконі. Убивши такого павука, можна отримати відпущення 40 гріхів – каже повір’я.

Сьогодні існує величезна кількість прикмет, пов’язаних з павуками. Але не можна ставитися до них надто серйозно. Ось якщо по вам повзе чорний павук із червоними плямами, можна зі 100% -вою точністю передбачити, що ви в небезпеці – адже це «чорна вдова», укус якої може бути смертельним. У всіх інших випадках не варто особливо покладатися на прикмети і забобони.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал