Найсильніша молитва цілителя Пантелеймона за здоров’я

Пантелеймон в християнському вченні є святим, якого бог дарував право лікувати навіть самі безнадійні захворювання.

Історія Пантелеймона

За переказами, юнак народився в 3 столітті. Його батьки сповідували різні релігійні вчення. Так, його тато вірив в язичницьких божеств, а мама була християнкою. Вона ж і намагалася донести йому правильну віру, однак, в силу інших обставин вона рано померла. Хлопчик став поклонятися ідолам.

Він вибрав шлях медика, в точності вивчив мистецтво медицини, за що його і закликали до двору самого Максиміліана. В християнську віру чоловік звернувся після того, як побачив, що хворий від отруєння малюк був вилікуваний після того, як Єрмолай прочитав молитву господу.

У своєму житті Пантелеймон допомагав багатьом нужденним і хворим людям. При цьому він не приймав від них ні грошей, ні подарунків. За це його і викликали на суд до імператора Священної Римської Імперії, адже він втрачав дохід від того, що його лікар не брав плати за надання своїх послуг. Імператор пізніше придумав цікаве змагання. Він запросив хвору людину і сказав, що той, у кого вийде вилікувати його, буде сповідувати свою віру.

Вийшло у Пантелеймона. Але імператор тільки розгнівався на нього дужче. Його катували, змушували терпіти страшні і принизливі муки. Але він тільки молився і мовчки все терпів. Його навіть не чіпали голодні і дикі звірі, до яких Пантелеймона наказав кинути імператор. В результаті кат відрубав голову святому.

Молитва.

Молитва цьому святому традиційно вважається однією з найсильніших для того, щоб позбавити людину від його недуг.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал