3 способи перевірити, чи є на вас порча або вроки.

Як дізнатися, чи є на вас порча або вроки?

Порча – це потужний магічний вплив на людину, під який, на жаль, може трапитись з кожним із нас. Також велика ймовірність того, що вас можуть наврочити. Наслідки цих магічних дій жахливі. Порча і вроки можуть проявлятися різними способами.

3 способи перевірити, чи є на вас порча або вроки.

Якщо ви раптом відчули, що ваше життя змінюється в гіршу сторону, з’явилися проблеми в роботі, сім’ї, з грошей та зі здоров’ям, вам варто задуматися: а раптом на вас наслали порчу або наврочили? Перевірити, чи є порча або вроки можна різними способами. Всі вони полягають в тому, щоб виявити чужу негативну енергетику, яка впливає на вас і робить з кожним днем ​​все слабше.

Давайте розглянемо найдієвіші способи розпізнавання темного магічного втручання у ваше життя.

Для того, щоб дізнатися, чи є чи на вас порча, необхідно взяти прозору склянку з водою і сире куряче яйце.

  • Обережно розбийте яйце і вилийте його в склянку. Жовток повинен бути обов’язково цілим. Після цього опустіть голову так, щоб підборіддя доторкалось грудей.
  • Стакан прикладіть на тім’я і тримайте його в такому положенні приблизно хвилини три. Намагайтеся весь цей час не рухатися. Після цього зніміть склянку і уважно подивіться, що сталося з яйцем.

  1. Якщо вода як і раніше чиста і прозора, а жовток залишився в білку, а білок схожий на купку, то на вас немає ніякої порчі. Якщо жовток цілий, а білок розвалився на кілька частин, які представляють собою нитки, то на вас накладена легка порча, яка стосується вашого сімейного життя.
  2. Якщо білок розпався на кілька ниток, на яких чітко простежуються бульбашки, то на вас сильна порча, і ця порча наведена професіоналом. В цьому випадку, швидше за все, постарався ваш заздрісник. Як правило, така порча має жахливі наслідки: важкі хвороби, які неможливо розпізнати і діагностувати.
  3. Якщо на нитках білка або на жовтку ви бачите не тільки білі бульбашки, а й чорні точки, то це є ознакою сильної порчі, яка робилася з використанням цвинтарної землі. Ця порча на смерть. Той, хто її наслав йде до переможного кінця і заспокоїться тільки після вашої смерті.

Існує ще один спосіб визначити наявність порчі.

  • Для цього візьміть стакан з водою і три сірники. Запаліть сірники і дайте їм повністю прогоріти.
  • Потім киньте їх по черзі в воду і спостерігайте за тим, що буде.
  1. Якщо всі сірники не тонуть, значить порчі і вроків немає.
  2. Якщо вони встали вертикально у воді – це ознака того, що в вашу сторону направлений сильний негатив, який, як і порча, може вам нашкодити.
  3. Якщо все сірники впали на дно – на вас накладена сильна порча.

Трапляється, що через одного члена сім’ї, на якого наслали порчу, страждають всі його родичі, що живуть з ним під одним дахом. Для того, щоб дізнатися, на кого саме наклали прокляття, необхідно в кожній кімнаті поставити букет звіробою. У чиїй кімнаті звіробій зів’яне швидше за всіх, на тій людині і порча.

Перевірити наявність псування допоможе ще один старовинний спосіб.

Після заходу Сонця візьміть освячену церковну свічку, запаліть її і починайте пошепки читати будь-яку молитву, перехрестилася тричі. Якщо під час молитви вогонь починає потріскувати і сильно коливатися, то це явна ознака того, що вас наврочили або навели порчу.

Якщо у вас в будинку живе чорна кішка, то вона зможе виявити у вас наявність порчі.

Добре, якщо кішка за характером ласкава і спокійна. Візьміть її на руки і почніть гладити. Якщо вона покірно сидить, то з вами все в порядку. Якщо ж вона поводиться дивно. Виривається і починає нявкати – це ознака порчі.

Добре, якщо ви самі відчули, що з вами щось не так. Якщо порча виявлена ​​на ранніх стадіях, то її легше буде знімати.

Для того, щоб зняти порчу, необхідно звернутися до професіонала. Якщо ви зняли порчу самостійно, то вам слід убезпечити себе від повторного магічного впливу. Знайте, що від будь-якого чорного прокляття ви зможете захиститися!

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал