До чого свербить ліве око: значення прикмети для чоловіків і жінок

В давні часи існувала думка, що лівій стороні тіла властиво мати тісний зв’язок зі злими і потойбічними силами. Саме тому тлумачення даної прикмети частіше має негативний посил. Варто відзначити, що є способи, що дозволяють нейтралізувати можливі наслідки. Ми розглянемо найбільш популярні повір’я різних народів світу про те, до чого свербить ліве око.

Що значить, якщо свербить ліве око?

Прикмети протягом багатьох століть віщували людині щастя, майбутні неприємності, зміни в кращу або гіршу сторону. Особливе значення надавали в разі свербіння очей.

Слов’янська культура поповнилася безліччю тлумачень, які не втрачають свою актуальність і сьогодні. Однак в різних регіонах і країнах даний симптом трактували по-різному:

 1. В Індії вважають, що чухання лівого ока у жінки веде до успіху, у чоловіків – до неприємностей.
 2. В Африці також, тільки жінок чекають сприятливі події, при свербінні у чоловіків – слід очікувати гряду сварок і неприємностей.
 3. На Гаваях вважають, що поява свербежу в області правого ока веде до нещастя серед близьких .

Є прикмети, чому свербить ліве око – безліч, найпопулярнішими серед них є:

Позитивні:

 • Приємна зустріч
 • Фінансове поповнення
 • Поліпшення особистого життя
 • Радісні новини
 • Несподівані подарунки
 • Успіхи в робочій діяльності

Негативні:

 • Сварки, конфлікти в сімейній і професійній сфері, сльози з цієї причини
 • Спроба наведення врок, привороту
 • Неприємна далека дорога, відрядження
 • Фінансові витрати

Ми розглянемо найбільш популярні повір’я різних народів світу, а також зрозуміємо, про що може свідчити бажання почухати один або обидва ока у жінок і чоловіків , в залежності від ситуації, часу доби і дня тижня .

У жінки

Поява дискомфорту в області лівого ока більшість представниць слабкої статі зустрічають сумно. Вони вважають, що крім сліз і неприємностей очікувати більше нічого. Однак згідно старослов’янським прикметами, ліве око може свербіти до радісних подій і змін:

Швидкі позитивні зміни в роботі, фінансове збагачення, а також раптові радісні новин и. Швидка зустріч старого друга, приємних знайомих.

Для жінок, які перебувають у шлюбі, значення може бути не такою радісною:

Можливо, в майбутньому доведеться зіткнутися з фінансовими труднощами. Так само, можливе відрядження, наслідком якої стануть непередбачені витрати та інші неприємності.

Також може бути цікаво – форма очей розповість про вас все:

У дівчини

Сверблячка лівого ока у юних представниць слабкої статі може свідчити про заздрість близької подруги. При цьому необхідно приділяти увагу області дискомфорту.

Якщо свербить верхня повіку, значить, до заздрості додадуться ще й сльози. Якщо нижня – швидше за все це застережливий знак, який вимагає обережності, оскільки юну особу намагаються наврочити або навести порчу.

Також прикмета може передвіщати дівчатам хороші зміни:

Хороші новини, несподівані подарунки. Зустріч з дорогим человеком.Прізнаніе чоловіками, поліпшення особистої жізні.Предложеніе руки і серця найближчим часом.

У вагітної

Майбутні мами, особливо забобонні і з великою обережністю ставляться до прикмет. Зудить ліве око зазвичай не має гарного трактування, але вагітній дівчині варто взяти себе в руки і довіритися лікарям. Адже протягом дев’яти місяців свербіти може все і по багато разів, тому варто спробувати забути про прикмети і забобони.

У чоловіка

Для дорослих чоловіків значення прикмети скоріше негативне, подібна прикмета може принести серйозні перешкоди в важливих сферах життя:

 • неприємності в професійній сфері діяльності: сварки з колегами, конфліктні ситуації з начальством. Можливо найближчим часом доведеться працювати на знос. Розбіжності в сім’ї, неприємні розмови, проблеми в особистих справах через непорозуміння.

Виправити ситуацію можна, зібравши зусилля і терпіння в єдине ціле. Відмовившись від нав’язливих думок можна уникнути конфліктів і інших важких ситуацій.

Є також і позитивне значення:

Варто очікувати гостей і це можуть бути як незнайомі люди, так і ті, кого ви добре знаєте.

У хлопця

Для молодого юнака, ще не надто обтяженого побутовими та робочими негараздами, ліве око свербить як знак неприємної розмови з старшими, а також з’ясування відносин з друзями та коханими людьми.

У літньої людини

У літніх людей не завжди завидне здоров’я, тому й свербіж лівого ока виступає як якесь попередження – слід перевірити його. Крім того, можливі тривожні новини про когось із близьких людей.

Тлумачення по днях в тижні

Значення має не тільки, якої ви статі, але і коли саме у вас засвербіло ліве око. Кожен день тижня несе свою енергетику, так само, як і кожну годину в добі. Почухали очі – подивіться на годинник з календарем.

Понеділок

Чекайте сварку, що веде до сліз. Повне нерозуміння з близькою людиною або незнайомцем. Конфліктні ситуації спровокує незначна дрібниця. Незабаром будьте напоготові, не вступайте в суперечки, не реагуйте, погоджуйтеся, приймайте до уваги, включаючи дурні ідеї.

Вівторок

Свербіж очей знаменує радісні події, успіх в фінансах і відносинах. Фортуна сприяє в любовних інтригах, історіях на роботі. Свербить одночасно праве око – погана ознака, неминучі образи і засмучення. Засіб від нещастя – заплющити очі, 3 рази перехреститися, вмитися прохолодою водою з крана.

Середа

Попереду доленосна зустріч, побачення, успіх. Хочете зустрітися з коханою людиною – думайте про нього, встаньте біля вікна, закрийте праве око рукою, лівою дивіться на дорогу – незабаром він повідомить про запрошення. Уявляйте подумки стежку, разом гуляєте, тримайтеся за руки.

Покличте успіх через допомогу ангела охоронця: правими пальцями чешіть очі зліва, потім погладьте плече, де образно сидить божий посланник. Купуйте лотерейний квиток – він буде виграшним.

Четвер

Чесання очей зліва асоціюється зі сльозами від радісних, звісток і сумних роздумів. Запасайтесь терпінням, силою, і не конфліктуйте з оточуючими, не реагуйте болісно на злі жарти.

П’ятниця

Обіцяє зустріч з далекими родичами, неприємні події, розбіжності в думках. Пам’ятайте, прикмети зудіння – попередження, а не фатальний результат подій.

Субота

Віщує сприятливі ситуації, позитивні емоції для заміжніх і одружених, і вільних від шлюбу. Для дівчат і хлопців початок нового етапу у відносинах, чоловікам і жінкам – зміцнення сімейних стосунків, дозвіл домашніх негараздів.

Неділя

Отримайте прибуток, прикмета з оком обіцяє грошову винагороду з несподіваного джерела фінансування – спадок, виграш, підробіток.

У залежності від часу доби

Отже, з днями тижня розібралися, відзначили найбільш небезпечні і доленосні дні. Але це ще не все – при тлумаченні прикмети варто враховувати і час доби, коли ви відчули свербіж. Це зробить прогноз правильним, зведе можливість помилки до нуля.

Вранці

Свербіння очей вранці? Чекайте відверту розмову з сім’єю, яка може бути не найприємнішою. Можливі непередбачені витрати, здатні зробити негативний вплив на матеріальне становище. Але не факт, що вони будуть неприємними – цілком ймовірно, що ви просто підете на відпочинок.

Якщо ліве око свербить десь через 2-3 години після підйому з ліжка, протягом дня обіцяє відбутися несподівана зустріч з давніми друзями і близькими людьми.

Напротязі дня

Якщо свербіж потурбував вас в першій половині дня, приблизно від обіду й до трьох годин, це може говорити про вашу втому. Швидше за все, вас втомила робота, однак чекати відпочинку поки не варто, так як на вас може навалитися безліч термінових завдань.

Але при цьому дана прикмета віщує вам успіх в діловій сфері, всі задумані справи можуть пройти успішно, а також можливе запрошення на свято або особисту участь у підготовці вечірки, запланованої на честь важливої ​​події.

У вечері

Ліве око свербить ввечері в другій половині дня, з третьої години до п’ятої вечора? Краще його не чіпати, так як це може передвіщати фінансові втрати, які можуть виразитися в невдалій операції або звичайною, необдуманою витратою грошей.

У другій половині дня, до нічного часу доби, народне повір’я віщує вам зустріч. Вона може бути і дружній, і діловій і романтичній. Якщо подібних заходів не відбувається – слід очікувати цікавих новин.

Вночі

Зуд потурбував вночі? Звістка про швидкий прийом гостей в своєму будинку. Можете очікувати швидкого приїзду родичів. Він буде незапланованим і може перешкодити вашим планам, але в результаті все нормалізується. Є й інше значення – незапланована дорога, відрядження. Відразу після сну – все що наснилося, незабаром збудеться.

Зудіння очей і смикання – трактування прикмети на відео:

По годинах в добі

Якщо ви були дуже уважні і змогли запам’ятати конкретний час розпочатої «корости», то вас напевно цікавить питання, наприклад, до чого свербить ліве око в четвер о першій годині ночі? Адже кожен період дня несе в собі певну енергетику, яка впливає на тлумачення. У тому випадку, якщо свербіж почався в проміжок часу:

 • 5:00 до 7:00 ранку – чекайте одного в гості, споріднену душу, зустріч буде приємною;
 • 7:00 до 9:00 – скоро з’являться новини від приятелів і близьких людей, перевірте телефон, може повідомлення вже прийшло.
 • 9: 00 до 11:00 – сьогодні ви смачно поїсте або вдома, або на святі, в будь-якому місці, куди б ви не прийшли (досить рідкісний наслідок такої прикмети, проте дуже приємне);
 • 11:00 до 13:00 – до прийняття алкоголю;
 • 13:00 до 15:00 – всі ваші плани відбудуться, сьогодні ви зможете досягти всіх поставлених цілей , можна починати нові справи і не боятися за їх результат;
 • 15:00 до 17:00 вечора – цей період несе негативну енергетику, неприємні новини, не виключена безрозсудна трата грошей, тому будьте обережні з фінансами (прикмета радить бути обережними);
 • 17:00 до 21:00 – зустріч з родичами, знайомими, друзями, відбудеться досить приємне спілкування;
 • 21:00 до 23:00 – знову отримаєте новини від близьких людей, хтось із друзів, можливо , збереться до вас в гості;
 • 23:00 до 1:00, ночі – прибуде дуже важлива для вас людина, швидше за все вона буде старше вас за віком (необов’язково прямо зараз, вночі);
 • 1:00 до 3:00 – якась важлива подія вже починає формуватися у вашому житті, не хвилюйтеся занадто сильно (вночі, до речі, народжується найбільше дітей);
 • 3:00 до 5:00 – готуйтеся до швидкої відпустки або подорожі.

Якщо сверблять обидва ока

Іноді можуть свербіти відразу два ока. Згідно з повір’ям, дискомфорт обох очей не віщує нічого доброго – можливі сльози через неприємні подій або виниклих обставин. Прислухайтеся до значення, але не накручуйте події.

Щоб уникнути таких наслідків, необхідно закрити повіки, провести по ним долонями і перехрестити. Але є й інший спосіб – ліве око почухати правою рукою і навпаки, а потім перехреститися. Одночасно з цими діями можна читати будь-яку молитву, яку ви знаєте.

Однак інша трактування теж має право на існування. Вона обіцяє цікаве знайомство, а також можливість уберегтися від злих намірів ворогів.

Інші прикмети про що зудять оці!

У різних джерелах зустрічаються й інші народні прикмети, пов’язані з очима. Наприклад, що випала вія – це завжди до удачі. Якщо затиснути її в кулаці і загадати бажання, воно обов’язково збудеться.

Чешется тільки верхня повіка

Локалізація сверблячки також має велике значення в тлумаченні. Неприємні відчуття тільки в верхній повіці- до гірких сліз або додатку в сімействі. У жінки це може бути ще й ознакою привороту.

Куток ока

Куточок ока, розташований біля носа, свербить перед майбутнім торжеством або знаменною подією. Інше трактування: застереження невизначеної події в позитивному або негативному ключі.

Що зробити, щоб прибрати негативне значення прикмети?

Свербить ліве око і прикмети обіцяють неприємні події з втратами, варто знати, що будь-яке передбачення може бути змінено. Для цього наші прабабусі користувалися старовинними обрядами.

Для нейтралізації негативних передчуттів потрібно вірити в силу проведених ритуалів:

 1. Перехрестіть ліве око, прочитайте «Отче наш».
 2. Прикрийте очі долонею, трохи чухаючи лівою рукою, прочитайте такі слова: «Збережи мене від напастей і поганих новин».
 3. Доторкніться вказівним пальцем лівої руки до ока, вимовляючи слова: «Нехай ці дотики вбережуть від недоброго».
 4. Стирається свербіж свіжим курячим яйцем. Джерело життя допоможе забрати негатив і усунути дискомфорт. Викочування проводиться за годинниковою стрілкою з одночасним читанням молитви «Отче наш».

Поганих знаків боятися не потрібно. Постарайтеся на інтуїтивному рівні позбутися від неприємних думок, їх наявність негативно відбивається на психіці, притягує проблеми.

Є способи, які дозволяють лихого наміру втілитися в життя:

 1. Антиприкмети . Всі з дитинства знають про такий ритуал, як постукати по дереву або плюнути через ліве плече. Обряд захисту можна придумати і самостійно: помацати себе за гудзик, вимовити заповітну фразу.
 2. Не вірити в погане . Скептики називають прикмети пережитком минулого. Намагайтеся заповнити думки чимось іншим, тоді негатив обійде стороною. Для нього просто не залишиться місця.
 3. «Стерти» прикмету . Необхідно сконцентруватися на прикметі і відтворити в голові той момент, коли Всесвіт подає негативний сигнал. Уявіть собі звичайний шкільний ластик і починайте стирати цей неприємний момент.
 4. Спалювання. Деякі люди описують передбачувані негативні наслідки на папері, а потім спалюють її над полум’ям свічки.
  Кожен з нас в силах запрограмувати підсвідомість потрібним чином. Для цього потрібно прислухатися до свого тіла і інтуїції.

Наукове пояснення

Причина чесання лівого ока не завжди зводиться до містики і повір’ями. У більшості випадків вона пов’язана з розвиваючим запальним процесом.

З точки зору науки дискомфорт в області лівого ока обумовлений такими факторами:

 1. В око потрапив сторонній предмет – випала вія, піщинка, мушки можуть спровокувати неприємне чухання.
 2. Погане самопочуття – втома або недосипання викликають печінняив області очей.
 3. Сухість очей – обумовлена ​​тривалим перебуванням за комп’ютером або роботою, пов’язаною з постійною напругою (в даному випадку пересихання слизової є причиною появи свербіжу).
 4. Користування неякісною косметикою – призводить до появи алергічної реакції, що супроводжується сверблячкою.
 5. Алергія – симптоматика захворювання супроводжується почісуванням очей, нежить, сльозоточивість (причина криється у множинних аллергенах: пилку рослин, вовни тварин, пилу та ін.).
 6. Захворювання , спровоковане розвитком кон’юнктивіту або паразитарних інфекцій.

При виникненні дискомфорту в області очей варто прислухатися не тільки до прикмет, але і симптоматиці. Відвідування лікаря допоможе підтвердити припущення і виключити погіршення загального стану.

Що ще варто знати

Є ще деяка цікава інформація, що стосується прикмети, пов’язаної з свербінням ока. Кажуть, що в другій половині дня вся її сила тільки слабшає. І якщо трапляються якісь конфлікти і малоприємні ситуації, то по значущості вони сильно поступаються події вранці. Ще кажуть, що позитивне значення дана прикмета несе в дні, в назві яких є буква «Р».

Якщо ж очі засвербіли, коли людина була у лікаря на прийомі, значить, він скоро піде на поправку. Сверблячка, раптово  відчувається на побаченні, вважається тривожним сигналом, що вказує на лукавість ймовірної «другої половинки». Але от якщо око засвербіло в той момент, коли людині було сумно, варто задуматися ще більше, так як це обіцяє збільшення погіршення морального стану.

А ось якщо проявився свербіж під час перебування в магазині вважається передвісником вчинення численних покупок. Рекомендується проявити раціональність і витрачати гроші з розумом – є велика ймовірність спустити чималу суму на всілякі дрібнички.

До речі, ще вважається, що під час сварки ліве око починає свербіти у того, хто не є правим. Жити, безумовно, краще без скандалів, але якщо доведеться з кимось сваритись і з’ясовувати відносини, то варто поспостерігати за ним і за собою.

Всі прикмети про очі в відео:

Тлумачення прийме – цікаве заняття. Однак завжди слід пам’ятати, що багато чого залежить і від нас самих: людина повинна самостійно розпоряджатися своїм життям.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал