До чого свербить права грудь (прикмета)?

Існує кілька трактувань прикмет до чого свербить права грудь. Наші предки вірили в те, що за допомогою свербіння доля посилає людині сигнал, який не можна ігнорувати. Розглянемо основні трактування прикмети, до чого свербить права груди.

Загальне значення прикмети

Основні тлумачення свербіння в правій груді:

 • Раптовий візит родичів, друзів або знайомих.
 • Метеозалежні люди відчувають почісування при наближенні магнітної бурі, зниженні атмосферного тиску або при різких змінах погоди.
 • Якщо права грудь свербить приблизно в один і той же час щодня, то це свідчить про швидке здійсненні всіх планів і задумів.
 • Сверблячка проявляється лише в соску – будьте готові до неприємностей і проблем з близькими людьми. Не довіряйте нікому – ризик зради і зради сильно зростає.
 • Чешется вся грудь і сосок по черзі – скоро ви відчуєте радісні емоції, пов’язані з новим знайомством і пригодами. Чим сильніше відчуття свербіжу, тим яскравіше і яскравіше ви все відчуєте.
 • Можливо примирення з ворогом або суперником або ж відсутність любові до вас у вашого коханого.

Що означає в залежності від часу доби?

Якщо груди свербить в першій половині дня, то всі тлумачення мають лише позитивний характер. Роз’яснення приклади також залежать від інших умов (дня тижня, інтенсивності відчуття і т.д.), але найчастіше ранковий свербіж – провісник:

 • вдалих справ на роботі;
 • везіння в будь-якій сфері діяльності (бізнес, відносини з близькими, фінанси, здоров’я, діти і т.д.)
 • несподіваного знайомства.

Якщо чухання або печіння відчуваються в другій половині дня або пізно вночі, то тлумачення менш радісні. Найчастіше сверблячка свідчить про негативні події в житті:

 • зрада з боку партнера;
 • значні грошові вкладення, що не приносять прибутку;
 • різке зменшення сексуальної активності для обох статей.

Значення по днях тижня

Щоб грамотно і точно визначити тлумачення свербіння правої груді, необхідно враховувати фактор, пов’язаний з днем ​​тижня. Кожен день має свою неповторну енергетику і інформаційне поле, адже він впливає не тільки на поведінку людини, а й на його долю.

Пояснення прикмети щодо днів тижня:

 • понеділок – зміна погоди. Перший день тижня вважається володарем інформації про погодні зміни в природі. Якщо засвербіла грудь в понеділок – чекайте різкого похолодання чи потепління, сильних опадів, грози, снігу і навіть бурі. Як тільки відчуєте печіння, перевірте погодний прогноз і переконайтеся в правильному тлумаченні прикмети.
 • Вівторок – ослаблення здоров’я. Сверблячка в цей день тижня попереджає вас про швидку слабкість, нездужанні, застуді. Причиною поганого самопочуття може стати розвиток інфекції, від якої можна позбутися, звернувшись до лікаря.
  Якщо у вівторок, незважаючи на свербіж, ви відчуваєте себе чудово, то не полінуйтеся і скористайтеся засобами народної медицини: одягніться тепліше, випийте гарячий чай з медом і малиною.
 • Середа – швидкий приїзд незваних гостей. Як тільки відчули печіння в правій груді в цей день, почніть прибирати вдома, займіться приготуванням страв. Згідно з народними повір’ями, приймати гостей, навіть незваних, потрібно з увагою і турботою. Тільки в цьому випадку від зустрічі ви отримаєте максимум позитивних емоцій.
 • Четвер – енергетично складний день. Почухування в правій груді в цей день тижня не принесе нічого радісного. Можливі проблеми на роботі або конфлікт в родині. Уникнути такої долі можна, лише не допускаючи конфліктних ситуацій, адже для вас вони завершаться плачевно. Не йдіть на провокації і не приймайте відповідальні рішення.
 • П’ятниця – зустріч довгоочікуваних родичів. Хтось із дорогих вам людей прийде в гості. Можливо, вас покличе на прогулянку старий друг або родич. Що стосується чоловіків, то тут інше тлумачення – очікується швидке відрядження з подальшим підвищенням.
  Якщо відчули свербіж правої груді в п’ятницю? Погоджуйтеся на будь-які пропозиції, йдіть на зустрічі до людей, приймайте будь-які ініціативи – всі починання підуть вам лише на благо.
 • Субоба – зустріч з доленосним незнайомцем. Самотні люди можуть в цей день зустріти кохання всього свого життя. Уважно дивіться на всі боки, не бійтеся знайомитися – і доля посміхнеться вам.
 • Неділя – розчарування в близьких людях. Хтось із рідних плете інтриги за вашою спиною, можливо, хтось то навіть зраджує вам. Будьте до всіх уважні, відмовляйтеся від ініціатив і пропозицій, не позичайте нікому грошей і не погоджуйтеся на спільні справи.

Чешется права грудь у дівчини/жінки

Згідно з давнім повір’ям свербіж в правій груді у жінки свідчить про те, що за нею сумує коханий. Але якщо чухання приносить хворобливі відчуття, то тлумачення змінюється. В цьому випадку попередні покоління вірили, що чоловік зраджує або знаходиться в кроці від зради.

Тлумачі народних прикмет впевнені, що лаятися і з’ясовувати відносини в цей день не можна. Все з’ясується трохи пізніше, тим більше що незабаром пару чекає позитивний період у відносинах. Зміни торкнуться обох і благотворно позначаться на сімейному житті.

Якщо груди у дівчини свербить в одні і ті ж дні, це говорить про наявність таємного шанувальника. Він не може зважитися показати свої почуття. Чим сильніше печіння, тим темніше у залицяльника волосся.

Деякі дівчата стверджують, що приємне чухання правої груді відчувають незадовго до сексу.

Права грудь свербить у хлопця/чоловіка

У чоловіків таке явище спостерігається зовсім з інших причин, ніж у жінок. Хлопці відчувають печіння на тлі інтуїтивної метеозалежності. Чухання доводиться на періоди значущих погіршень погодних умов. Можна очікувати:

 • сильного поривчастого вітру;
 • рясних опадів у вигляді снігу, дощу або граду;
 • різкої зміни атмосферного тиску.

Права грудь у чоловіків може свербіти через наближення позитивних змін в житті. Можна трактувати свербіж підвищенням на роботі, збільшенням заробітної плати, укладенням вигідного договору.

Наші предки вірили, що чухання правої грудей у ​​чоловіків свідчить про зміну його діяльності.

Пояснення з точки зору медицини

Яким би ви не були забобонним, не можна сліпо довіряти прикметам. В першу чергу виключіть реальні причини відчуття свербіння.

Спровокувати печіння може:

 • носіння бюстгальтера з ненатуральних тканин;
 • алергічна реакція на їжу, медикаментозні препарати або засоби для прання білизни;
 • зростання грудей в період вагітності і лактації;
 • тривале утримання від статевого життя.

Якщо на місці розчісування утворюються червоні плями, необхідно негайно звернутися до лікаря.

Сверблячка в правій груді – одна з численних причин. Вона може допомогти передбачити деякі майбутні події і уникнути неприємностей. Не варто цілком довіряти тлумаченням – спочатку виключіть всі природні причини, а потім звертайтеся до народних прикмет.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал