Вона визволить від страждань та біди: дуже сильна молитва Макарію Великому

Святий Макарій народився Єгипті і жив у IV столітті. Його батько був священиком, а мати – глибоко віруючою людиною. Батьки з дитинства навчали сина вірності Господу та виконання його заповідей. Макарій рано одружився на вимогу батька і матері і рано став удівцем. Поховавши дружину, він почав глибоко вивчати Святе Письмо.

Після смерті батьків Макарій пішов у пустелю, де жив як послушник при старці-самітнику. Потім він переселився до Фаранської пустелі, після чого став учнем Антонія Великого в монастирі, у Фівадській пустелі. За порадою старця Макарій знову опинився на самоті, цього разу в Скитській пустелі, де повністю віддався служінню Всевишньому.

Отримав дар пророкування та зцілення

У безперервних молитвах минуло багато років його життя. І йому був посланий великий дар – передбачати події та зцілювати людей. Звістка про чудові здібності пустельника швидко поширилася по окрузі, і люди пішли до нього за порадою. Просителів було багато, і вони порушували молитовну самотність ченця. Тоді під келією він вирив печеру, щоб віддалятися до неї для читання Святого Письма та спілкування з Богом.

Макарій прожив довге життя та помер у 97 років. Перед завершенням земного шляху йому було явище: він побачив преподобних старців Антонія та Пахомія, які сповістили ченця про його близький догляд. Давши розпорядження своїм послідовникам, вихваляючи в останні земні хвилини Господа, старець спочив зі світом у їхньому оточенні.

Діяння святого Макарія

На рахунку преподобного Макарія багато чудесних зцілень, завдяки його молитвам Всевишній воскресав мертвих. Розповідається про три подібні випадки.

Вперше було воскрешено інок, який нещодавно спочив. Це було зроблено з метою, щоб єретики переконалися в істинності християнської віри. В результаті єретики жахнулися, втекли з пустелі і надалі перестали поширювати хибне вчення.

Іншим разом святий надав допомогу вдові. Її чоловік взяв багато золота на зберігання у багатія і незабаром після цього раптово помер. Золото треба було віддавати, а жінка нічого не знала про його місцезнаходження. За це їй та її дітям загрожувало рабство. Тоді Макарій воскресив її чоловіка, дізнавшись у нього, де заховано золото. Після чого вдова повернула скарб власнику, позбавивши себе та родину від неволі.

У третьому випадку преподобний упізнав у покійного ім’я винуватця його загибелі. Щоб невинного не засудили за вбивство, Макарій прийшов на могилу загиблого і голос звідти повідомив, хто винен. Свідки дива, що сталося, в страху опустилися на коліна, прославляючи Господа.

Молитва Макарію Великому від бісів

Особливо дієвою є молитва від бісів, звернена до преподобного Макарія. З її допомогою люди позбавляються страждань, бід і спокус, і їхнє життя налагоджується. Ось текст молитви:

О великий угоднику Христів, святителю отче Макарію, в житії твоєму вірних твоїх любов’ю, більшою за смерть, ти полюбив і за них душу свою віддав, споглянь з оселі небесної на нас, зваж на зітхання наші сердечні й допоможи нам, недостойним і смиренним.

Молися, святителю милостивий, щоб послав Він мир на людей Своїх, і на преподобних Своїх, і на тих, хто звертає до Нього серця свої.

Даруй нам, отче наш, дух любові твоєї до святої Матері нашої Церкви Христової; укріпи нас, розслаблених духом, отцівські передання зберігати і про минулі напасті пам’ять спасительну мати, і завжди подячні пісні благодійнику Богові співати навчи;

заступництвом твоїм перед престолом Господа сил виблагай Церкві Христовій від єресей і розколів стіну непорушну; для тих, хто до мощей твоїх приходить і шанує святу пам’ять твою, сповнення благих їхніх прохань подай і всім християнам все для тимчасового і вічного життя потрібне даруй, щоб прославлялося через тебе пречесне і величне ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа нині, і повсякчас, і навіки-віків. Амінь.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал