До чого свербить права грудь (прикмета): трактування

Свербить в правій груді – народна прикмета, яка за сотні років спостережень обросла безліччю тлумачень. Щоб розшифрувати її значення, необхідно врахувати безліч нюансів. Дізнаємося, до чого свербить права грудь, і як нейтралізувати негативний вплив прикмети.

До чого свербить права грудь?

У цій прикметі відразу кілька тлумачень. Причому залежать вони від цілого ряду чинників – від статі людини, інтенсивності свербіжу, часу дня і т.д.

До чого свербить права грудь (прикмета): трактування

У дівчат або жінок

Люди закономірно пов’язують свербіж в грудях зі справами душевними. У забобони за сферу любові відповідальна ліва грудь, очевидно, грає роль її близькість до серця. Правій груді приписують зв’язок зі справами розуму – розрахунками, думками, ідеями. Проте, загальне тлумачення означає – якщо у вас засвербіла права грудь означає хтось за вами сумує.

Інші розшифровки:

 • Якщо свербіж хворобливий – коханий  вам зраджує.
 • Якщо свербіж то з’являється, то зникає – хтось безуспішно любить вас, і мучиться без взаїмності.
 • свербіж ледь відчутний – якийсь білявий чоловік хоче з вами познайомитися. Можливо, вас очікують обійми.
 • Грудь поколює і пече – натяк на сексуальні відносини найближчим часом.

У прикмети є і альтернативне тлумачення. Невдача в любові не завжди означає крах надій. Можливо, везіння очікує в іншій сфері, наприклад, в кар’єрі.

У хлопців або чоловіків

Для чоловіків прикмета нічим поганим не загрожує. Вона трактується як правило, як ознака змін погоди або подій. Причому на краще.

Тлумачення прикмети:

 • очікуються сильні опади;
 • раптово підніметься сильний вітер;
 • незабаром прийде відчутне похолодання;
 • підвищення на роботі;
 • налагодження сімейного життя;
 • поліпшення фінансового становища;
 • приємна і корисна поїздка, яка принесе знайомство з потрібними людьми.

Для одиноких чоловіків у прикмети інша розшифровка – в недалекому майбутньому чекає зустріч зі своєю долею.

Якщо свербить тільки сосок

Сосок – одна з найбільш чуттєвих областей людського тіла. За сотні років народ зібрав чимало забобонів, пов’язаних з цією зоною. Для соска є окреме тлумачення.

Для жінок:

 • юні дівчата – є людина, яка просто вмирає від любові до вас;
 • заміжні жінки – чоловік скучив за вами;
 • якщо вас не цікавлять любовні справи, то прикмета може вказувати на зміни, пов’язані з фінансами.

Чим сильніше свербіж соска у жінки, тим більший прибуток її чекає.

Якщо свербить правий сосок у чоловіків:

 • є шанс поміняти сферу діяльності;
 • можете не встояти перед якимись спокусами;
 • ризикуєте стати жертвою обману;
 • можливо, проти вас затівається змова;
 • про вас думає якась жінка, і якщо почуття будуть взаємними, ви можете вступити в сімейний статус.

В залежності від часу доби

Один з факторів, що впливають на тлумачення прикмети – час доби. Залежно від того, де знаходиться сонце, змінюється і передбачення.

Тлумачення за часом доби:

 1. Ранок. Ранковий свербіж обіцяє успіхи у фінансовій сфері. Ваш бюджет очікує несподіване поповнення. Друге тлумачення – примирення з тими, з ким раніше сталася сварка.
 2. Обід. Якщо груди засвербіли в обід, чекайте приходу гостей або підвищення на посаді. Не виключені також удачі в різних сферах життя – в фінансах, у відносинах з друзями і родичами, в любові.
 3. Вечір. Вечірній свербіж віщує побачення або романтичне знайомство, яке переросте невдовзі в серйозні стосунки.
 4. Ніч. Прикмета попереджає про загрозу. У чому саме вона полягає відразу сказати не можна. Можливо, вороги плетуть інтриги або розпускають чутки, які зашкодять вашій репутації. Жінці прикмета віщує скандал, пов’язаний з чоловіком. Можливі також проблеми на роботі. Вас навіть можуть перевести на менш оплачуване місце.

По днях тижня

Для більш точної розшифровки прикмети, слід врахувати, що за день на календарі. У кожному з семи днів є певна енергетика, що впливає на долю.

Понеділок.

Понеділок завжди вважали незвичайним днем ​​- «віщим». Він здатний давати людям підказки, пов’язані з погодою. Прикмета натякає на похолодання, опади, грози і навіть урагани.

Якщо грудь права засвербіла в понеділок, краще відкладіть поїздку і не виїжджайте на природу – вас може застигнути негода. В крайньому випадку, поцікавтеся прогнозом погоди, перш ніж щось планувати.

Вівторок.

Якщо груди засвербіли у вівторок, чекайте ослаблення імунітету. До прикмети варто уважно прислухатися, якщо присутнє нездужання, слабкість, застуда. Потрібно як найшвидше звернутися до лікаря. Можливо, погіршення самопочуття пов’язане з інфекційним захворюванням.

Свербіж по вівторках, також може вказувати на розвиток нових романтичних відносин. Цікаво, що це тлумачення призначене людям, які мають партнера. Тому будьте обережні, і не піддавайтеся спокусам. А ось людям вільним можна сміливо зав’язувати стосунки, йти на побачення, жінкам – приймати залицяння.

Середа.

Сверблячка грудей в середу віщує прибуття гостей, яких ви не чекаєте. Можливо, хтось повідомить вам важливі новини. Тому не полінуйтеся навести в домі прядок і подумайте про частування – чим ви будете пригощати тих, хто прийде. Проявивши гостинність, ви отримаєте заслужену винагороду – у вигляді хороших новин.

Четвер.

Четвер володіє складною енергетикою, тому прикмета сповіщає про негатив. Ваше завдання – постаратися нейтралізувати негатив і уникати конфліктів. Не реагуйте на провокації і не приймайте необачних рішень. Слідкуйте за особистими речами і своїм гаманцем, не вступайте в фінансові авантюри і не вкладайте гроші в сумнівні підприємства.

Розшифровка прикмети:

 • проблеми на роботі;
 • словесну догану;
 • негаразди в сім’ї.

П’ятниця.

У цей день прикмета обіцяє прихід гостей. Причому прийдуть вони досить швидко, тому краще заздалегідь підготуватися.

Інші тлумачення для п’ятниці:

 • близька людина сумує за вами, скоро вона дасть про себе знати;
 • старий знайомий запропонує вам спільну прогулянку;
 • чекайте дзвінок від далеких родичів;
 • якщо ви працюєте, вас чекає відрядження, після якого можливе підвищення по роботі.

П’ятничний свербіж – непоганий сигнал. Відчувши його, йдіть вперед, сміливо зустрічаючи події. Будь-які починання підуть на користь.

Субота.

Якщо груди засвербіли в суботу, вас чекає важлива зустріч з незнайомцем, і вона стане доленосною. У самотніх людей з’являються шанси на романтичне знайомство. Будьте уважні, щоб не упустити потрібну людину.

Інші тлумачення для суботньої сверблячки – сварки і скандали. Щоб уникнути проблем, ні з ким не сваріться і не реагуйте на репліки родичів. І ваш день буде відносно спокійним.

Неділя.

У неділю прикмета попереджає про розчарування, яке може вас спіткати щодо близьких людей. Про вас розпускають чутки, плетуться інтриги добре знайомі вам люди.

Будьте уважнішими у відносинах з людьми, відмовляйтеся в цей день від всякого роду пропозицій, не давайте в борг і не починайте спільні справи.

Як нейтралізувати неприємності?

Якщо прикмета обіцяє неприємності, це не означає, що вони обов’язково здійсняться. Але для власного спокою можна вжити заходів, які допоможуть нейтралізувати негатив.

Що робити, щоб позбутися від неприємностей:

 • Нікому не розповідайте про те, що у вас свербіла права грудь. Інакше ви будете уразливі перед негативною енергією, і можете стати жертвою псування настрою.
 • Якщо свербіж почався в нічний час, постукайте 3 рази по дереву і перехрестіться.
 • Спробуйте стерти негативні події силою думки. Уявіть передбачене у всіх подробицях, а потім зітріть спогад, уявивши, що робите це ластиком.
 • Молодим дівчатам, які відчули свербіж в грудях, варто уважніше ставитися до тих, хто заходить в будинку. А якщо в будинок заходять малознайомі люди, особливо дівчата, їх треба скоріше відпровадити.
 • Скажіть: «З гусака вода, з мене хвороба, ворожба і худоба».
 • Якщо вам приснилося, що сверблять груди, прочитайте молитви перед дзеркалом. Цим ви очистите сон і думки від негативу.

Зачесалася грудь праворуч – швидше загадувати бажання. Причому мрію треба представляти з подробицями. Розповідати про задуманому бажанні можна три місяці, інакше не збудеться.

Звертати увагу на прикмети чи ні – особиста справа кожного. Якщо ви звикли довіряти прикметам, намагайтеся, щоб вони не керували вашими діями, і вже тим більше не приносили шкоди. Навчіться самі керувати своїм життям, і тоді ніякі прикмети не завадять вам йти до мети.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал