Привітання з Великоднем: під час війни, в прозі – листівки

Пропонуємо Вам привітання з Великоднем під час війни, в прозі та листівки.

 

Привітання з Великоднем: під час війни, в прозі - листівки
Привітання з Великоднем: під час війни, в прозі – листівки

***

Христос Воскрес! У це світле і чисте свято бажаю до Вашої оселі добра і благодаті. Нехай на душі завжди буде спокійно, над головою – мирне та ясне небо, а поруч – надійні та вірні друзі. Бажаю, щоб Великдень приніс Вам теплоту та радість у серці. Нехай Господь дарує Вам свою любов та міцну віру в душі. Зі святом!

***

Христос Воскрес!

І це – найбільше свідчення перемоги життя
над смертю, світла над темрявою!

Сьогодні ми по-новому переживаємо боротьбу добра і зла, ми є
свідками і учасниками цього непростого протистояння.

Бажаємо перемоги і миру, спокою і щастя
Вам і Вашим близьким!

Привітання з Великоднем: під час війни, в прозі - листівки

***

Вітаю зі світлим та благодатним святом Великодня! Христос Воскрес! Нехай у вашій сім’ї панує порозуміння, терпіння та любов, а робота приносить вам справжню душевну радість! Нехай ваше життя наповниться світлом і теплом, яке дарує нам Господь! Нехай віра ваша буде міцною, помисли – чистими, а справи – добрими і приносять благо оточуючим!

***

Нехай воскреслий Христос принесе перемогу всій нашій немовірній Україні – еремогу світла над темрявою, життя над смертю, добра над злом!

Сили духу, всеосяжности любови, мудрости в прийнятті відповідальних рішень, непохитности віри!

***

Привітання з Великоднем: під час війни, в прозі - листівки

Христос Воскрес! У це світле свято хочу побажати лише здоров’я, щастя, любові, миру та душевного спокою. Нехай у вашому будинку завжди буде тепло та затишно. Нехай панують у ньому розуміння, любов та турбота!

***

Щиро вітаємо Вас з Великоднем – світлим християнським святом!

Чудо Христового Воскресіння об’єднує всіх нас вірою у перемогу світла над темрявою, добра над злом, життя над смертю.

Ми щиро бажаємо нам усім, щоб сонце Перемоги і Миру зійшло над Україною!!!

***

Привітання з Великоднем: під час війни, в прозі - листівки

Христос Воскрес! Воістину Воскрес! З цими словами зустрічаємо ми сьогодні цей благодатний ранок. Хочу побажати, щоб такий прекрасний ранок був щодня — з добрими думками, добрими намірами, смачною паскою та радісним настроєм. Нехай Господь пробачить нам усі гріхи в цей день, вилікує душі від туги та смутку і вселить у кожного надію на добро.

***

У цей благословенний час прийміть найщиріші вітання з Великим Днем Світлого Христового Воскресіння!

Нехай Святий Великдень несе нам довгоочікувану радість перемоги, дарує надію та впевненість у завтрашньому дні, вселяє спокій у серцях, живить душу та укріплює віру.

Нехай Божа милість та благословення несуть у наші душі, сім’ї та країну – МИР.

***

Привітання з Великоднем: під час війни, в прозі - листівки

Христос Воскрес! Вітаю тебе з Великоднем і від щирого серця хочу побажати звільнити свою душу від тривог, образ і печалів, стати добрішими, побачити цей світ по-новому, полюбити своє життя ще сильніше. Здоров’я тобі та простого людського щастя!

***

Христос Воскрес!

Дорогі колеги,  прийміть найщиріші вітання з нагоди світлого празника Воскресіння Господнього. У цей величний день Пасхи хочемо побажати Вам відчути правдивість перемоги добра над злом, життя над смертю, радості над смутком, любові над ненавистю, віри над розчаруванням, України над російським окупантом!

Нехай із кожним ударом великоднього дзвону у Ваш дім увійдуть Господній мир і Його всесильне благословення. Нехай пасхальні піснеспіви гучно лунають у Ваших домівках і радісно сповіщають, що Христос Воскрес воскресне й Україна.

***

Привітання з Великоднем: під час війни, в прозі - листівки

Христос Воскрес! Прийміть найкращі побажання до цього знаменного дня. Нехай буде мир на всій Землі та у вашому домі! Хай Господь допоможе вам у всіх справах!

***

Великий день настане ще для нас!
І сонце зійде, й буде в нас погожа днина.
Ми скажемо усі: «Христос воскрес!»,
«Воістину Воскрес й Воскресне Україна!»

***

Привітання з Великоднем: під час війни, в прозі - листівки

Христос Воскрес! Зі Світлим Великоднем! Миру, щастя та добра бажаю. Нехай у Вашій оселі буде лад і достаток. І щоб у сім’ї завжди панували доброта, турбота та розуміння.

***

Христос Воскрес! Нехай світле свято Великодня укриє твоє серце добрими надіями. Нехай буде мир і радість у житті. Нехай відступлять усі прикрощі та невдачі. Я бажаю тобі і твоїм близьким здоров’я, терпимості, праведності, любові та благодаті.

***

Вітаємо зі святом Воскресіння Христового! Щиро зичимо, щоб Великоднє світло просвітило кожну душу, кожну домівку і родину та скріпило всіх Божим миром. Нехай воскреслий Ісус перемінить ненависть у любов, смерть у життя, війну в мир; весняне сонце опромінює Ваш життєвий шлях, роса очищає погляд, вітер буде тільки попутним, а перешкоди – переборними!

***

Світлого Великодня!
Щоб у світі не було голодних,
Щоб був мир і злагода усюди,

Щоб любили одне одного люди!
Щоб була солодкою паска,
Щоб зігрівала Господня ласка!
Линьте молитвою до небес! –
Христос воскрес!

***

Христос Воскрес! Гарне Привітання з Великоднем – відео

 

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал