До чого сверблять губи (прикмета): повна розшифровка

Губи не тільки самий чутливий орган людського тіла, але і непоганий провісник подій. Знаючи народні прикмети, можна як убезпечити себе від негативу, так і підготуватися до зустрічі приємних подій.

Чухаються губи: що це значить?

Лікарі вважають, що губи сверблять при алергії, дерматит, герпесі та інших шкірних або інфекційних захворюваннях. Народні прикмети висловлюють альтернативну думку. Якщо у вас засвербіли губи, треба розібратися – в якому саме місці відчувається свербіж, звіритися з часом, з календарем, і розтлумачити цю подію.

Трактування для жінок

Серед жінок здавна було популярним повір’я, що губи – один з найважливіших інструментів передбачення. Їм приписувався своєрідний дар пророцтва. Сверблячку в губах пов’язували переважно з любовною частиною життя. Вважалося, що губи зудять, вказуючи на дефіцит романтики або на намічене любовне рандеву.

Інтерпретація прикмети залежить від локалізації відчуттів:

 • Лівий куточок. Можливі погані звістки.
 • Правий куточок. Чекайте добрих звісток.
 • Центр. Прийдешній вечір пройде без партнера. Є і друге тлумачення – ви отримаєте новини, які потішать. Необхідно якнайшвидше заспокоїтися, і бути готовою зустріти проблему у всеозброєнні.
 • Нижня губа. Вас очікує поцілунок, і цілком можливо не дружній, а романтичний. Інше тлумачення – якщо нижня губа зачешется у вечірній час, у вас з’являється надія на щасливий і міцний шлюб.
 • Верхня губа. Вірогідні серйозні зміни. Можлива зустріч з чоловіком, з яким раніше були в зв’язку. Ви також можете познайомитися з абсолютно новою людиною. Ще одне тлумачення – належить обговорювати якусь подію. Намагайтеся не передавати неперевірену інформацію, щоб не отримати звинувачення в поширенні чуток.
 • Обидві губи. Скоро ви познайомитеся з чоловіком, і можливо, знайомство з ним призведе до нових відносин.

Трактування для чоловіків

Чоловіки не так уважно прислухаються до прикмет. Тим більше якщо вони стосуються такого незначної на їх погляд події як короткочасний зуд губ. Проте, і для чоловіків існують тлумачення прикмети з урахуванням локалізації відчуттів.

Народні прикмети говорять, що якщо у чоловіка засвербіли губи, значить, він сам не знає, чого хоче. Його бажання не визначені і він не здатний озвучити і висловити охоплюючі його почуття.

Тлумачення прикмети для чоловіків:

 • Лівий куточок. Чекайте зустріч із прекрасною незнайомкою. Вас чекають тільки приємні емоції.
 • Правий куточок. Ви будете сумніватися у виборі другої половини.
 • Центр. Якщо вам подобається жінка, і ви хочете зав’язати з нею стосунки, або відновити розірваний зв’язок, терміново змініть свою поведінку.
 • Нижня губа. Холостяки нарешті визначаться з нареченою. Зрілі чоловіки посваряться зі своєю обраницею. Необхідно стежити за своїми діями, щоб уникнути скандалу.
 • Верхня губа. Молоді хлопці познайомляться з дівчиною, а одружених чоловіків чекає приємний вечір.
 • Обидві губи. Вам потрібно приділяти більше уваги своїй другій половинці. Потрібно терміново налагоджувати відносини, інакше проблем не уникнути.

Якщо губи сверблять цілий день, доля готує вам зустріч з далекими родичами і щедре застілля.

Свербить тільки верхня губа

В цілому свербіж верхньої губи інтерпретують як серйозний натяк на поцілунок. Але це не єдине тлумачення прикмети. Існує кілька версій розвитку подій.

Інші тлумачення сверблячки над верхньою губою:

 • юних дівчат чекають поцілунки, причому вони самі проявлять ініціативу;
 • до порожніх розмов, пліток і пересудів;
 • контролюйте свої слова;
 • літніх людей чекає приємна вечеря з чаєм та солодощами;
 • дівчат на виданні очікує міцний шлюб;
 • очікує задушевна бесіда;
 • буде застілля, свято
 • можна отримати по губах.

Як же розібратися в такій великій кількості прогнозів? Потрібно враховувати свій вік, стать і статус. Так, наприклад, поцілунки чекають тих, у кого є кохана людина, а якщо немає, то більше шансів отримати по губах за плітки і пересуди. Причому не обов’язково це буде фізичне рукоприкладство, можливо це буде просто суперечка.

Найчастіше, верхня губа свербить до приємних задушевних бесід. Це може бути також розмову з начальником або друзями.

Чешется тільки нижня губа

Сверблячка нижньої губи в цілому обіцяє приємні події. Прикмета обіцяє солодке життя в самому найближчому майбутньому і щедре застілля.

Як ще тлумачать свербіж нижньої губи:

 • швидка зустріч з родичами;
 • можливо, ви отримаєте подарунок – якщо свербіж сильний і раптовий;
 • для заручених дівчата – невдале заміжжя;
 • після побачення – партнер думає про вас;
 • пора втілити плани в життя.

Чешется одночасно дві губи

Якщо засвербіли обидві губи, не минути важливої ​​розмови. Доведеться відстоювати свою думку, щоб домогтися бажаного. Якщо дискусія буде програна, підуть несприятливі наслідки.

Як ще тлумачиться свербіж обох губ:

 • вранці або до обіду – вас чекає приємна подія;
 • ввечері – чекає серйозна розмова;
 • з настанням темряви – проблеми з другою половинкою і гучні суперечки.

Зудить над губою

Якщо свербіж відчувається над губами, ви відчуваєте тягу до людини, який звернув на вас увагу. Але це тлумачення стосується тих, хто ще не знайшов свою другу половину.

Ті, хто має партнера, відчувши свербіж над верхньою губою, повинні насторожитися – можливі проблеми, пов’язані з ревнощами. Більш того, можливий конфлікт з другою половиною, який може привести до розірвання стосунків. Якщо свербить ямка над верхньою губою, не виключено любовну пригоду.

Щоб прикмета не збулася – якщо вона обіцяє щось недобре, треба доторкнутися мізинцем до того місця, яке свербить.

В залежності від часу доби

Народні прикмети, що стосуються свербіння губ, пов’язують з часом доби. Тлумачення залежить від того, коли саме сталася подія.

До чого сверблять губи:

 • Ранок. Якщо засвербіла верхня губа – належить смачне частування. Нижня губа свербить до довгих розмов, доведеться багато говорити. Від того, наскільки це буде переконливим, залежить результат. Якщо свербить по центру – день буде нудним.
 • Обід. Сверблячка верхньої губи в обідній час обіцяє розмови з родичами і близькими про життєві справи. Нижня губа свербить до спілкування з протилежною статтю. Якщо губи сверблять в обід по центру – ви потрапите під чиюсь увагу, шкідливу для вас.
 • Вечір. Верхня губа свербить до сварки з близькими, нижня до сліз і образ, розлуці і неприємностей на любовному фронті.

По днях тижня

Народні прикмети тлумачать свербіж губ з урахуванням днів тижня. Причому для чоловіків і жінок тлумачення різні. Чим більше даних враховувати – день тижня, час доби, стать, вік, сімейний стан, тим точніше буде тлумачення.

Понеділок

Дівчата, у яких губи зудять в понеділок, можуть розраховувати на романтичну подорож. Компанію їм складе коханий або потенційний партнер. Можна сподіватися на хороші зміни на особистому фронті.

Чоловіків чекає менш приємна подія – розмова з начальником. Але є велика частка ймовірності, що розмова закінчиться підвищенням посади, збільшенням зарплати або іншими приємними несподіванками. Підсумок розмови буде залежати від того, наскільки правильно чоловік поведе себе в розмові.

Вівторок

Якщо на другий день тижня сверблять губи, і у чоловіків, і у жінок можлива сварка з близькими людьми . Слід бути обережним – недоброзичливці будуть розпускати плітки, які стануть причиною скандалів. Необхідно дотримуватися спокою і не проявляти агресію. Треба з розумом спростовувати брехливу інформацію.

Середа

Сверблячі губи обіцяють в цей день романтичний настрій. Можливі побачення і зустрічі, які приведуть до сексуальних пригод. Прикмета радить уважніше ставитися до статевих партнерів, так як можливі негативні наслідки.

Чертвер

У четвер тлумачення прикмети залежить від статі. У жінок свербіж губ в четвер – тривожна ознака. Можливий скандал з коханою людиною. Примирення настане, але настрій буде зіпсовано.

Чоловікам треба уважніше поставитися до конфліктів. На роботі можуть виникнути сварки, які приведуть до неприємностей – догани та інших проблем на професійній ниві.

П’ятниця

Сверблячка вранці в п’ятницю натякає на зростання доходів. Можна отримати прибуток легким шляхом – вам просто повернуть борг, дадуть премію, а може ви знайдете гроші. Якщо губи сверблять ввечері, вам загрожують фінансові витрати. Можна втратити всі гроші. Не варто робити непотрібні покупки.

Субота

Якщо губи сверблять в суботній день, імовірний конфлікт. Це стосується юних дівчат – вони можуть посваритися з молодим чоловіком. Необхідно стримуватися, щоб не сказати зайвого.

У чоловіків суботній свербіж вказує на галасливе гуляння в приємній компанії. Не варто уникати зустрічі – вона відновить сили і поліпшить настрій.

Неділя

Якщо губи сверблять в недільний вечір, очікуйте неприємної розмови з партнером. Вас будуть дорікати на грунті ревнощів. Інше тлумачення – незадоволеність своєю другою половиною. Якщо свербіж трапиться до обіду, прийдешній тиждень буде позитивним.

Як уникнути негативних наслідків?

Народна мудрість передбачила дії, які можуть нейтралізувати негативні прогнози – сварки, розлади та інші неприємності. Прикмети для того і попереджають людини, щоб він вчинив дії, які допоможуть уникнути неприємностей.

Як запобігти негативному розвитку подій:

 • Всіляко уникайте негативу. Утримайтеся від серйозних розмов. Відкладіть на кілька днів зустрічі.
 • Сплануйте свої дні і не вступайтесь в непотрібні вам конфлікти.
 • І не накручуйте себе. Чим простіше ви будете ставитися до попереджень, тим більше шансів, що події будуть розвиватися за позитивним сценарієм. Пам’ятайте, що думка – річ матеріальна, і ті, хто очікують негатив, отримують його.

Вірити чи не вірити прикметам – особиста справа кожного. Не варто ставитися до них надто серйозно. Але якщо вони вам допоможуть у відносинах з близькими, коханими або в роботі, чому б не прислухатися. Можливо, вам вдасться вчасно вжити заходів і запобігти негативний сценарій вашого життя.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал