Болить спина і шия? Зшийте знамениту подушку «кісточку»

Вам знайомі болі в попереку і спині? Ймовірно, ви страждаєте від шийного остеохондрозу? А, може, ви просто хочете з зручністю влаштуватися на дивані? Тоді цей майстер-клас – для вас! Ортопедична подушка “кісточка” перевірена роками. Поклавши її під шию або поперек, можна значно зменшити дискомфорт, якщо у вас – проблемний хребет. Валик невеликий, тому його зручно брати з собою в поїздки. А головне – зшити його дуже просто!

Форма

На аркуші картону накресліть прямокутник зі сторонами 10 і 18 см. Кожну зі сторін поділіть навпіл і проведіть лінії. Відкладіть на одній з вийшов перехресних ліній 4 см, на двох інших по 1 см так, як показано на фото.

Тепер вам знадобиться якийсь круглий плоский предмет, наприклад CD диск. Покладіть його на картон так, щоб краї проходили за відмітками в 1 см і бічній стороні і обведіть. При цьому початковим і кінцевим пунктом будуть якраз позначки. Знову покладіть диск на викрійку і обведіть, але вже так, щоб лінія проходила через позначки в 1 см і 4 см.

Вийшла форма 1/4 боку “кісточки”. Виріжте її, для зручності продублюйте на іншому аркуші картону і склейте половинки. Вийде 1/2 боку “кісточки”.

Пошиття.

У подушки – три межі. При цьому 2 сторони – цілісні, а в третю бажано вшити блискавку, щоб, вийнявши наповнювач, можна було випрати чохол. Щоб розкроїти тканину, складіть її вдвічі лицем всередину. Обведіть картонну викрійку так, щоб вийшла одна ціла кісточка і одна половинка, та, яка ширше додайте припуск в 1 см. Виріжте деталі.

Щоб акуратно вшити блискавку, спочатку деталі, між якими вона буде розташована, стачайте. Пальцем розправте припуски на шви. Покладіть зверху блискавку і, стежачи за тим, щоб змійка була точно на шві, прострочіть.

Тепер з обличчя просто розпоріть ту частину шва, де з вивороту пристрочена блискавка!

Послідовно зшийте між собою всі три сторони. Якщо хочете, з смужки тканини можете зробити петлю для руки. Ушийте її в самому кінці близько до однієї з верхівок “кісточки”.

Виверніть виріб. Щільно набийт наповнювачем, і антистрес подушка готова!

Подробиці – в відео нижче.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал