Брови як з салону краси: малюємо ідеальну саме для вас форму брів

Щоб не доводилося регулярно ходити в салон до бровіста, намалювати ідеальні саме для вашого обличчя брови можна і в домашніх умовах. Для цього потрібно лише визначити основні точки, за якими будується брова, і провести кілька ліній.

Спочатку потрібно знайти центр обличчя – це середина носа. За допомогою нитки і пасти (або білого олівця) відзначте центральну лінію, що проходить через центр носа між бровами.

Далі, слід визначити точку, де буде починатися підстава брови. Взагалі, брова складається з підстави, тіла і хвоста. Щоб побудувати ідеальну брову саме для вас, потрібно знайти ці три точки на обличчі. Щоб знайти підставу, потрібно визначити, як у вас посаджені очі – близько чи широко. Якщо близько, то підстава брови буде симетрично куточка ока. Якщо широко, то від середини обличчя відміряємо відстань, ділимо його навпіл і піднімаємося вгору.

Наступна відмітка – найвища точка (пік) брови. Проведіть лінію через крило носа і край кольоровий райдужної оболонки – це буде найпопулярніша голлівудська форма брови.

Після цього, потрібно знайти, де буде закінчуватися брова (хвостик). Цю точку можна знайти, якщо провести лінію через крило носа і край ока.

Основні точки знайдені, щоб брова вийшла симетричною саме для вашого обличчя. Але щоб остаточно намалювати брову, цього ще недостатньо. Необхідно також позначити лінію підстави брів. Вона буде пряма. Початок підстави і кінчик хвоста брови повинні лежати на цій лінії.

Тепер необхідно вималювати лінію згину хвостика брів. Щоб її намалювати, потрібно провести лінії, які пройдуть через найвищу точку брів і перетнуться в центрі обличчя.

Брови ніколи не малюються ідеально однаковими – одна обов’язково буде трохи вища за другу. Перевірте це, провівши паралельну основну лінію над вищими точками обох брів.

Залишилося тільки визначити напрямні від заснування до найвищої точки, щоб було легше вималювати брову. Зробіть дві лінії – для низу і верху брови, вони будуть абсолютно паралельні один одному.

Обведіть форму, враховуючи намальовані лінії і точки, і пофарбуйте брови фарбою або хною, як зазвичай!

Детальніше про те, як намалювати брови за допомогою схеми, дивіться у відео нижче:

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал