Дієве обгортання для пoxудання вдомашніх умовах: 3 ефективних рецепта

Обгортання дуже популярна косметична процедура! Ефективна і найважливіше зручна.

Дієве обгортання для пoxудання вдомашніх умовах: 3 ефективних рецепта

Адже її можна проводити в домашніх умовах. Відомо, що обгортання виводить зайву рідину з організму і не тільки. Велика економія часу і коштів.

За рахунок ефекту – парника – поліпшується кровообіг і виводяться токсини. Мало того, дана процедура ефективна при целюліті. Але тільки на ранніх стадіях. Багато пані оцінили користь обгортання.

Але перш за все, варто знати як правильно проводити цю процедуру.

  • По-перше, варто прийняти гарячу ванну або душ. Таким чином розпарити шкіру заздалегідь. І ефект від процедури буде набагато вище.
  • По-друге, нанесіть потрібний склад на проблемну ділянку. Перемотайте харчовою плівкою, не більше 5 шарів. Шкіру можна перетягувати!

Тривалість однієї процедури не повинна перевищувати 60 хвилин. Виконується раз в три дні. Залежно від бажаного результату, процедур може бути 12, або менше.

Рецепт № 1.

Антицелюлітна глина вважається однією з найбільш корисних. Вона виводить зайву рідину, токсини і покращує обмінні процеси. Краще вибрати чорну.

Глину розбавляємо водою і доводимо до стану каші. Наносимо на потрібну ділянку, обмотуємо плівкою і чекаємо 60 хв.

Рецепт № 2.

100 мл рослинного масла змішайте з 3 гр. червоного перцю. Нагрійте і акуратно нанесіть на шкіру. Обмотайте плівкою і залишайтеся в спокої не більше 20 хвилин. Згодом можна збільшити до 40 хвилин.

Але, стежте за реакцією шкіри.

Рецепт №3.

Ще одним відмінним засобом проти целюліту і зайвих обсягів вважається кава. А вірніше кавова гуща. Вона прекрасно впливає на мікроциркуляцію в тканинах.

Розподіліть кавову гущу на проблемній ділянці. Оберніть харчовою плівкою і чекайте 60 хвилин. Кава добре бореться з «апельсиновою» кіркою.

Але, варто врахувати що рецептів існує чимало. Використовують мед, корицю, какао.

Ось ще один рецепт.

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал