Бюджетний спосіб виглядати молодше. Дуже популярний пілінг-скатка

Пілінг-скатка – популярна процедура, яка дозволяє глибоко очистити шкіру, підсилити приплив крові і помітно розгладити зморшки. Не потрібно купувати дорогі косметичні засоби – все необхідне можна знайти в найближчій аптеці за копійки!

Вам знадобиться упаковка з 10 ампулами кальцію хлориду, а також натуральне дитяче мило і ватяні диски. 1 процедура = 1 ампула. На чисту суху шкіру ватним диском наносимо кальцій хлорид. Чекаємо природного висихання на шкірі, знову наносимо. Повторюємо так 3-6 разів.

Далі, злегка зволожуємо пальці і намилюємо дитячим милом обличчя. Скачуються грудочки (скатка) почнуть процедуру відлущування і підтяжки шкіри.

Помасажуйте шкіру до скрипу, потім змийте прохолодною водою. Обов’язково нанесіть будь-який заспокійливий гель для шкіри обличчя. Повторювати такий пілінг-скатку потрібно кожні 4 дні, таким чином, витративши упаковку з 10 ампулами приблизно за 1,5 місяця. Після цього необхідно зробити перерву 1 місяць, далі пілінг-скатку варто повторювати всього 1 раз в тиждень для підтримки результату.

УВАГА! Дані компоненти можуть викликати алергію! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я!

Детальніше про маску-пілінг з кальцієм хлоридом дивіться у відео нижче:

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал