Через що можуть «горіти» ступні наших ніг.

Можна назвати безліч найрізноманітніших причин, але основними є наступні:

  1. Банальна втома. Це найпростіша причина, однак, найпоширеніша і не найочевидніша. Коли люди починають відчувати неприємні відчуття, вони намагаються знайти будь-які серйозні причини, а, між тим, можливо, організм просто втомився весь день бути на ногах. Печіння пропаде, якщо просто відпочити.
  2. Взуття. Часто дискомфорт з’являється через носіння неправильного взуття. Часто пече саме в області судин. Знову ж таки, потрібно просто відпочити і змінити взуття.
  3. Варикоз. Тут вже серйозна причина. Найкраще звернутися до флеболога, якщо ноги ще й гудуть.
  4. Плоскостопість. Воно небезпечно в першу чергу тим, що призводить до інвалідності. Загалом, з ним жартувати не можна.
  5. Атеросклероз. Призводить до страждання всього організму. Також не можна жартувати з цим.
  6. Грибок. Шкіра може стати жовтою. Через це страждають і ноги. Найкраще використовувати різні мазі.
  7. Цукровий діабет. У найгіршому розкладі формується діабетична стопа. Найкраще звернутися до перевіреного фахівця, який порадить засіб позбавлення від даного захворювання.
  8. Порушення в роботі центральної нервової системи. Судинна система також часто стає причиною появи такого неприємного печіння. Зокрема, саме через неї часто стопи і горять.
  9. Брак вітаміну B. Часто саме брак даного корисного вітаміну призводить до появи печіння. Разом з цим можуть приходити і страшніші недуги. Тому за змістом цього вітаміну потрібно стежити дуже ретельно. Та й про інші забувати не варто.

Ось такі основні причини появи неприємного відчуття.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал