Чому я завжди залишаю монетку в морозилці перед виходом з дому? Це вбереже вас від негативних наслідків!

Чи траплялося з вами, що Ви повертаєтеся додому з відпустки, ділової поїздки або вихідних, а вся електроніка будинку показує неправильний час?

Ви, напевно, зрозуміли, що причиною цього є відключення електроенергії, що сталося, поки ви були далеко.

Дуже важко сказати скільки не було електрики. Тому вся Ваша їжа знаходиться в зоні ризику.

Харчове отруєння – це не жарт, і багато хто з нас не знають про те, який шлях пройшли свіжі продукти харчування в холодильнику або морозильній камері, коли ми їдемо надовго.

Якщо Ви не хочете мати справу з наслідками вживання зіпсованої їжі, то Вам краще спробувати цей простий трюк.

Після урагану Метью, який останнім часом захлеснув деякі штати США, жінка на ім’я Шейла Рассел опублікувала нехитрий трюк на її стіні в соціальній мережі Facebook. Це буде корисно не тільки для випадків, подібних ураганів, але також корисно в разі тривалого від’їзду з вашого будинку.

Хитрість насправді дуже проста, і вона включає в себе об’єднання трьох простих, але ефективних предмета, які кожен має у себе вдома: монета, кружка, і вода.

Шейла пояснила у своєму пості Facebook, як виконати трюк. Це повідомлення отримали сотні тисяч реакцій і акцій.

Просто заповніть чашку водою і помістіть її в морозильну камеру. Після того, як вода замерзне, помістіть монету зверху і поставте назад. Коли Ви повернетеся додому і побачите монету на дні чашки, то це означає, що їжа розморозилася і знову заморозилась. Ви повинні утилізувати чутливі продукти харчування. Якщо монета залишилася на вершині, то Ваша їжа безпечна.

Цей прийом також корисний незалежно від ситуації!

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал