Делікатне очищення кишечника натуральним засобом

Кишечник виконує важливу функцію підтримання життєдіяльності в організмі кожної людини. Він бере участь в травленні, вбирає корисні елементи, необхідні для здоров’я і імунітету. Від стану кишечника залежить робота всього організму. Щоб зцілитися від багатьох захворювань, для початку слід привести в порядок кишечник.

Якщо зробити підрахунок, виявляється, за 75 років життя людини через кишечник проходить близько ста тонн їжі і сорока тисяч літрів рідини. Таким чином, на його слизовій накопичується значна кількість отруйних речовин.

Способи очищення кишечника

Методи очищення різні, але не кожен з них виправдовує себе. Процедура гідроколонотерапії досить дорога, яка потребує часових затрат. Крім усього іншого, вона змінює мікрофлору кишечника, звільняючи його не тільки від шкідливих, але і від корисних бактерій.

Фахівці рекомендують приймати всередину по чайній ложці мелених насіння льону. В результаті такої терапії кишечник очищається протягом трьох тижнів. Завдяки методиці маса тіла приходить в норму, ефективно розчиняються запаси жиру. Порошок з насіння льону сприяє виведенню токсинів з організму, а також зниження рівня холестерину в крові.

Засіб можна приймати з метою профілактики та оздоровлення шлунково-кишкового тракту, зцілення від хвороб жовчних шляхів та інших. Існує наукове підтвердження того, що льон благотворно впливає на зір і функції мозку.

Як приймати льон

Протягом першого тижня рекомендується приймати по десертній ложці меленого льону в поєднанні з 100 г кефіру.
Починаючи з другого тижня слід збільшити порцію лляного засобу до двох десертних ложок.
На третьому тижні потрібно приймати по 3 десертні ложки борошна, змішавши їх зі 150 г кефіру.

Замість кефіру можна використовувати сметану низької жирності або йогурт домашнього приготування. Якщо немає можливості придбати лляне борошно в готовому вигляді, тоді можна змолоти зерна в кавомолці. Порошок з насіння льону корисно вживати в якості сніданку.

Через три тижні будуть помітні перші результати у вигляді поліпшення стану здоров’я, а також зниження ваги. В процесі очищення необхідно дотримуватися норму споживання води, так як завдяки рідини лікування відбувається якісніше, посилюється метаболізм.

Крім функції очищення льон корисний для організму, як постачальник цінних речовин. Його рекомендується додавати до овочевих страв, салатів, соусів, випічки.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал