Домашні іриски на сметані – ніяких барвників і ароматизаторів, тільки натуральні продукти!

Іриски на сметані – дивовижні смаколики для вас і ваших діток. Ніяких барвників і ароматизаторів, тільки натуральні продукти!

Домашні іриски на сметані - ніяких барвників і ароматизаторів, тільки натуральні продукти!

Я побачила цей найпростіший рецепт домашніх ірисок і мені дуже захотілося його приготувати.

Просто з’єднуємо сметану з цукром, що може бути простіше? А смак виходить не насичений солодкий, а такий ненав’язливий, зі сметанним присмаком.

Можна з’їсти скільки душі завгодно, вони не набридають зовсім. Ну що, починаємо?

Продукти:

  • Масло вершкове – 30 г
  • Цукор – 220 гр
  • Сметана – 220 гр

Приготування:

1. Щоб почати приготування ірисок, нам потрібно взяти в рівній пропорції сметану і цукор і додати до них трохи вершкового масла. Якщо хочете зробити більше ірисок, то збільште кількість продуктів.

2. Беремо кухлик, краще якщо він буде з нержавійки, ніж емальований. У кухлику з’єднуємо сметану і цукор і невеликий шматочок від приготованого масла. Ставимо на середній вогонь, доводимо до кипіння при постійному помішуванні. Спочатку на поверхню виступлять дрібні бульбашки. Помішувати потрібно постійно і не відходити від плити.

3. Через деякий час суміш стане схожа на згущене молоко. Продовжуйте помішувати, щоб суміш не пригоріла до дна. Дуже скоро наші майбутні іриски поміняють колір і стануть густими. Якщо ви хочете добитися більш темного кольору, варіть довше. Помішувати стане складніше, але потрібно збільшити інтенсивність.

Повинна вийти ось така густа темна суміш. Її потрібно швидко розлити по формах або вилити на рівну поверхню. Потрібно попередньо змастити форми і поверхню для застигання вершковим маслом.

Тепер нам потрібно залишити іриски на деякий час, щоб вони застигли. Трохи пізніше ми звільнимо їх від форм і поділимо на порції. З цієї кількості продуктів виходить 260 гр готових ірисок.

Пригощайтеся!

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал