Домашні засоби для боротьби з лупою і себореєю. Розкажіть про них друзям, що мають ці проблеми

Лупа і себорея – дві дуже поширені проблеми з волоссям. Вони можуть виникнути у будь-якої людини в будь-якому віці.

До того ж себорея може навіть викликати велику кількість проблем і дискомфорту. А утворення лупи надає нашому волоссю недбалий вигляд, знижуючи їх життєву силу.

Але в разі себореї проблема є ще більш серйозною. Тому що шкіра голови утворює струпи і лусочки, викликаючи випадання волосся, свербіння і почервоніння шкіри, а в деяких випадках викликаючи деякі види інфекції.

Домашні засоби для боротьби з лупою і себореєю. Розкажіть про них друзям, що мають ці проблеми

Причини лупи

Причиною лупи може бути кілька факторів. Наприклад:

  • Наявність грибка
  • Погане харчування
  • Використання засобів лікування і хімічних продуктів (таких як фарби для волосся, наприклад).
  • Хронічний і надмірний стрес.

Усунути і лікувати себорею з чистим медом

Дуже ефективне домашнім засобом засноване на використанні чистого меду. Оскільки наукові дослідження показали, що мед володіє цілющою силою.

Просто використовуйте суміш з 90% чистого меду і 10% гарячої води. Нанесіть на шкіру голови легким масажем, потім накрийте голову тканиною і залиште на не менше трьох годин, потім змийте теплою водою.

Лікування повинно проводитися кожен день протягом місяця, потім воно може тривати протягом шести місяців, але тільки один раз в тиждень.

Настій з кульбаб.

Це ефективний засіб для лікування лупи і проблем з волоссям. Для цього вам потрібно лише приготувати настій, помістивши кілька листочків кульбаби в стакан з киплячою водою.

Дати йому охолонути і потім бути готовим випити його. Цей настій слід приймати близько 2 або 3 рази на день, поки симптоми не зменшаться.

Яблучний оцет.

Щоб зменшити утворення лупи, дуже ефективно натирати шкіру голови яблучним оцтом, який наноситься легким масажем пальців на шкіру голови.

Приблизно протягом приблизно 25 хвилин, а потім промийте волосся великою кількістю теплої води. Ви можете використовувати цей засіб два або три рази на тиждень.

Рецепт з м’ятою, розмарином і оцтом

Інший натуральний засіб, який може дати дуже гарні результати за короткий проміжок часу. Це засіб, приготований з яблучним оцтом, розмарином і м’ятою.

Для його приготування вам знадобиться літр яблучного оцту, кілька гілочок свіжої м’яти і свіжого розмарину.

Ви повинні покласти яблучний оцет в пляшку з кришкою, додати гілочки розмарину і м’яти, закрити кришку і поставити в темне місце при кімнатній температурі.

Залишити як мінімум на двадцять днів, потім процідити суміш і залити в іншу пляшку. За допомогою цієї суміші ви можете виконати масаж шкіри голови, залишити його на 15-20 хвилин, а потім вимити волосся, як зазвичай.

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. Тому при поганому самопочутті зверніться до вашого лікаря!

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал