Прибираємо зажими в шиї за допомогою кухонної качалки

Позбутись болю і зажимів в шиї, можна за допомогою кухонної качалки

Хочу поділитися з вами своїм Лайфхаком, для поліпшення кровообігу голови і шиї за допомогою звичайної качалки. Так, саме скалка, яка є в кожному будинку. По суті, це незамінний інструмент не тільки для кулінарних шедеврів, а й для нашого здоров’я.

Прибираємо зажими в шиї за допомогою кухонної качалки

Ви звертали увагу на положення вашої шиї під час виконання будь-яких справ? Ні ?! Не переживайте, 98% людей не звертають на це увагу. А даремно) Адже саме через неправильне положення шиї, ми маємо хворобливі відчуття.

Голова і шия дуже потребують нормального кровообігу, і коли воно порушується, то з’являються головні болі, важко повернути голову, шия буквально затікає. І сьогодні ми з вами опрацюємо шийний відділ, відновимо кровообіг, повернемо рухливість шиї і знімемо напругу.

По суті, практично з будь-якого предмета можна зробити тренажер.

Даний комплекс вправ спрямований не тільки на відновлення кровообігу, також працюють наші руки і плечовий відділ. За рахунок витягування рук і різних захоплень, ви опрацьовує м’язи всього плечового пояса, і плюс працює поперековий відділ.

Для початку необхідно трохи розігрітися, невелика гімнастика буквально на пару хвилин. Далі ми з вами ретельно масажуємо шию і голову, розгонимо кров, розіб’ємо сольові відкладення і отримаємо розігріваючий масаж.

Пропоную відразу приступити до виконання вправ.

Беріть в руки качалку, включайте відео і приступайте до вправ.

Як вам відчуття? Як на мене так дуже класні, розслаблення і розігрівання пройшли дуже навіть не погано)))

Давайте ми з вами будемо виконувати щодня таку гімнастику, і вже через тиждень ви відчуєте весь спектр позитивних емоцій. Ви забудете про болі в шиї, перестанете відчувати дискомфорт і неприємні відчуття.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал