Ефективні методи очищення праски від накипу

Якщо не використовувати дистильовану воду, то в прасці утвориться накип. Вона не тільки може привести Вашу праску до неробочому стану, а й зіпсувати пару трійку речей при прасуванні.

Як тільки праска почне випускати брудну воду і несправно працюватиме, це перший підказка її господареві «Мене потрібно почистити!».

Для того, щоб очистити її зсередини потрібно використовувати кислоту.

Очищення оцтом

Залийте в отвір для води в праску приготований засіб в рівних пропорціях 1: 1 з води і оцту. Приблизно потрібно заповнити третю частину резервуара. Потім ввімкніть праску і розігрійте її на максимальну потужність. Залиште праску на десять хвилин у вертикальному положенні. За цей час ваш помічник повинен самостійно відключатися і включатися, не заважайте цьому процесу.

Потім підготуйте ємність, куди ви будите спускати воду і пар. Переведіть праска в горизонтальне положення і починайте активно натискати на кнопку пара. Продовжуйте робити це, поки в підошві праски через отвори не перестане виходити бруд і іржа. Після того як ви очистите праску, промийте її водою, таким же методом як і з оцтом. Потім протріть підошву праски серветкою або матеріалом.

Очищення лимонною кислотою.

Розчиніть пакетик лимонної кислоти (не більше 25 грам) в склянці води. Очистіть праску таким же методом, як і за допомогою оцту.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал