Файна і запашна здоба за рецептом української господині! Дуже смачна випічка, яку хочеться пекти хоч щодня!

#випічка

Доброго всім дня 🌹 Дякую за можливість користуватись рецептами вашої групи і ділитись своїми.Сьогодні смачна випічка:

54994eee25430df01dfb32b27620411e

Рецепт приготування:

  • молоко -300 мл
  • дріжджі – 9 гр( у мене сухі)
  • цукор – 2-3 ст.л
  • сіль- 0.5 ч.л
  • білки 2 яєць
  • олія- 120 гр
  • горілка або коньяк – 1 ст.л
  • ванільний цукор – 1 пакетик
  • борошно – 600 гр(+/-)

В тепле молоко додати цукор і дріжджі. Перемішати і відкласти хвилин на 15, щоб дріжджі спрацювали. Перелити у більшу ємність,додати яйця,сіль,олію ,горілку чи коньяк.

Все перемішати добре і поступово додаючи просіяне борошно,замісити тісто. Накрити і поставити в тепле місце,щоб добре підійшло .Сформувати вироби і знову дати добре підійти.

Змастити жовтком з молоком і в розігріту духовку 175-180°(верх/них без конвенції) на 25-35 хв в залежності від величини виробу і вашої духовки.

Вийняти,знову змазати ,накрити і дати охолонути.
СМАЧНОГО😋😋😋😋😋

Автор рецепту – Іріна Горбан

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал