Ходьба на колінах в 10 разів поліпшить роботу печінки, нирок і очей.

Варто відзначити, що даоська практика – це дуже цікава, проста і ефективна методика лікування багатьох захворювань, а також один із способів відновлення Вашого здоров’я і його подальше збереження, в тому числі і молодості. І сьогодні, в цій статті, ми розповімо про наступну практику, яка застосовується даосами – ходьба на колінах. У чому ж секрет?

Всі знають, наскільки корисна звичайна ходьба, а ось про ходьбу на колінах мало хто чув. На жаль, ця винятково даоська практика не так широко поширена у нас…

Ходити на колінах рекомендується всім, ця вправа без протипоказань!

Навіть ті, у кого болять колінні суглоби, можуть випробувати на собі ефективну китайську техніку. Виявляється, коліна болять дуже часто через атрофію м’язів спини, ніг, хребта, іншими словами, біль виникає у людей, які ведуть малорухливий спосіб життя!

Ходьба на колінах

Даоська ходьба на колінах допомагає впоратися з хворобами нирок і печінки. Справа в тому, що на колінних подушечках знаходяться точки, які корисно стимулювати при збоях в роботі внутрішніх органів. Китайська медицина визнає цю вправу панацеєю від усіх хвороб!

Ходьба на колінах в 10 разів поліпшить роботу печінки, нирок і очей.

Дійсно, такий спосіб ходьби перед іншими фізичними навантаженнями має ряд переваг. Цьому тренуванні потрібно приділяти всього 15-20 хвилин щодня, тільки так результат буде відчутним. Вражаюча доступність!

Виконуй вправу на підлозі, підстилаючи під коліна м’яку ковдру. Пересувайся повільно, спираючись тільки на колінні чашечки! Якщо ти відчуваєш біль в колінному суглобі при такому навантаженні, а це цілком можливо спочатку, пробуй ходити на колінах на ліжку. Коли м’язи ніг досить зміцніють, біль пройде!

Виконуючи цю вправу щодня, можна дуже швидко домогтися схуднення ніг! Дивно, але така практика допоможе навіть поліпшити зір: в області колінних сухожиль знаходяться точки, які відповідають за справну роботу печінки, нирок і очей.

Рекомендуємо ходити на колінах з закритими очима – ефект буде ще потужніше! Також можна виконувати комплекс «Золотий півень», який зміцнює всі системи організму.

Перевір на собі це древню китайську вправу, ти відчуєш поліпшення свого стану дуже скоро!

Підписуйтесь на нас, та ставте Лайк!

Поділитись в соцмережах 👍
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал