Інфаркт безпосередньо пов’язаний з вживанням води: то, чого ми не знаємо!

Нещодавно я була на консультації у особистого лікаря кардіолога. Мене цікавив, як і багатьох, питання, з якої причини рясне сечовипускання відбувається у людей саме вночі ..

На це питання лікар відповів відразу ж, довго не роздумуючи.

Справа в тому, що через дії сили тяжіння вода утримується в нижній частині нашого тіла. З цієї причини знаходження в денний час доби в вертикальному положенні опухають ноги.

Коли людина лягає і приймає горизонтальне положення, то його нижня частина тіла знаходиться на одному рівні з нирками. У зв’язку з цим нирки починають видаляти воду. Я завжди знала, що мені потрібно приймати якомога менше води, щоб організм був здатний вимити непотрібні токсини, які негативно впливають на нього. Але виявилося, що необхідно змінити той час, і яку воду необхідно вживати. З’ясувалося, що саме цей факт є вкрай важливим.

Кардіолог стверджує, що питна вода, випита в певний час здатна принести найбільший позитивний ефект для організму.

Для того, щоб внутрішні органи правильно активувалися необхідно випивати 2 склянки води відразу після пробудження.

Для поліпшення травлення необхідно випивати 1 стакан води за півгодини до прийому їжі.

Для зниження артеріального тиску необхідно виписати 1 стакан води за півгодини до прийому ванни. Головна новина – 1 стакан води, випитий перед сном, допоможе знизити ризики інсульту або серцевого нападу.

До того ж, судоми в ногах у нічний період часу також допоможе запобігти випита на ніч вода. Справа в тому, що м’язи ніг шукають гідратації, що і здатне розбудити організм.

Лікар кардіолог запевняє, що якби дана інформація поширювалася між людьми, то смертність б знизилася , так як мало людей інформовано про користь прийому питної води. Вона здатна поліпшити самопочуття і допомогти організму боротися з різними негативними факторами.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал