Повертаємо обличчю підтягнутість і молодість: 3 вправи для красивого овалу обличчя

Ні для однієї жінки не секрет, що з віком на обличчі з’являються недосконалості. Мова йде, звичайно ж, про шкіру обличчя: не тільки зморшки турбують дам, але ще й провисання шкіри, брилі і інші недосконалості. Значно підтягнути і омолодити овал обличчя можна трьома простими, на перший погляд, смішними, але реально робочими вправами в домашніх умовах.

Для першої вправи вам знадобиться маленька пластикова пляшка з невеликою кількістю води на дні. Пляшку потрібно тримати губами зі злегка закинутою назад головою (тільки злегка). Шия підтягнута, щоки в напрузі, область навколо губ наливається кров’ю. У такому положенні потрібно протриматися якомога довше, відпочити, потім повторити кілька разів (до 5, з часом можна збільшувати або доливати воду в пляшку).

Ця вправа підтягує провисшу шкіру щік і шиї, а також значно вирівнює контур губ.

Для другого вправи знадобиться повітряна кулька. Наберіть в легені повітря і видуйте його в кульку. Потім назад, з кульки, наберіть повітря в легені. Знову в кульку, знову в легені. Повторіть вдих-видих повітря в повітряну кулю близько 3 разів – більше навряд чи вийде, тому що це досить складно. Відпочиньте, потім повторіть ще пару раз. Що працює у вправі? В першу чергу, щоки – на них йде колосальне навантаження. Через деякий час після регулярного виконання цієї вправи щоки помітно підтягнуться і навіть порозовіють.

Для останньої вправи знадобиться олівець або ручка. Стуліть губи всередину, покладіть олівець. Губами наведіть олівець вперед і назад, заплющуючи і розмикаючи губи. Повторити потрібно 10-20 разів, відпочити, зробити по новому колу ще 2-3 рази. З першого разу може не вийти більше 10 разів – це досить складна японська техніка підтяжки обличчя, яка реально працює. Утримуючи олівець і пересуваючи його зімкнутими-роз’єднаними губами, ви змушуєте працювати всі м’язи обличчя в області губ, щік, носа, підборіддя і шиї. Повторюйте ці вправи щодня, щоб помітно омолодити і підтягнути овал обличчя!

Детальніше про вправи для красивого овалу обличчя дивіться у відео нижче:

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал