Люди почали кепкувати з чоловіка, який поселився у сараї — та побачивши, що там усередині, сусідам відняло мову 2

Цей сарай роками виступав у ролі простого сховища для сіна, поки його не викупив чоловік із дивним планом. Він захотів облаштувати собі в ньому повноцінний будинок, зберігаючи історичний вигляд околиці Дербішира.

Сусіди були вражені таким вибором і неодноразово жартували над Аланом Йомансом. Так тривало до моменту, поки він не запросив їх подивитися, як саме облаштувався. Виявляється, ліва сторона будинку, огороджена від уваги сусідів через особливості ділянки, виглядає як справжній котедж.

А всередині Йоманс влаштував собі справжній маєток. Розкішні парадні сходи, багато позолоти, старовинні предмети — з першого враження про господаря, який роками ходив у простому одязі, і не скажете, що він любить і може собі дозволити розкіш у стилі XIX століття.

Також у ході маленької екскурсії під приводом барбекю з’ясувалося, чому ще Алан Йоманс вибрав величезний сарай.

Виявилося, що він захоплюється колекціонуванням класичних машин. У цій, на перший погляд, непоказній будівлі достатньо місця, щоб розміщувати його авто.

Зрозуміло, після всіх цих відкриттів над Йомансом перестали сміятися. Деякі навіть спробували налагодити з ним дружбу, але ексцентричний англійський мільйонер вирішив, що йому приємніше жити без тісних контактів з сусідами.

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал