Мармурова м’ясо за недорого – готую на святковий стіл

Приготування такої чудової закуски, звичайно, займаємо час, але витрачені зусилля варті того: у вас не буде просто ідеальна м’ясна нарізка, яка своїм смаком здивує всіх гостей.

Інгредієнти:

 • шия свиняча, 2 кг;
 • сіль, 1.5 кг;
 • цукор, 100 г;
 • перець, 2 ст.
 • коріандр, часник сухий, паприка, аджика;
 • оцет столовий, 1 склянка.

Приготування:

 1. Змішуємо сіль та цукор, всі перераховані спеції. Кожну спецію беріть по парі столових ложок. Якщо додайте кмин, м’ясо буде з дуже чудовим ароматом. Розрахунок інгредієнтів робіть, виходячи з ваги м’яса.
 2. Укладаємо м’ясо в шар солі зі спеціями та зверху також засипайте цією сумішшю, щоб шматок був повністю покритий. Накриваємо та відправляємо в холодильник. Кожен кілограм м’яса – це 2 дні маринування. Якщо у вас 1,7 кг м’яса, тоді 3,5 діб.
 3. Виймаємо з холодильника, прибираємо вологу сіль і засипаємо свіжою сумішшю із сіллю.
 4. Маринуємо ще добу і якщо волога сіль, прибираємо її засипаємо свіжу суміш з сіллю.
 5. Через добу прибираємо сіль та замочуємо у чистій воді. Вимочуємо 1.5 години. Якщо маринували 4 доби, то вимочуємо 2 години.
 6. Воду періодично міняємо.
 7. Обсушуємо м’ясо і заливаємо оцтом, маринуємо 10 хвилин, періодично перевертаємо.
 8. Аджику та паприку, паприку та коріандр змішуємо та обсипаємо обсушений шматок м’яса, втираємо. Обертаємо марлею або бинтом, досить щільно і відправляємо в холодильник на 2 – 3 тижні, періодично перевертаючи.
 9. М’ясо врешті-решт повинно вийти щільним, в’яленим, ароматним. Про його готовність говорить ущільнення та втрата у вазі на 20 – 30%.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал