Медово-горіховий секрет здоров’я. Рекомендовано лікарями.

Ні для кого не секрет, якими чарівними властивостями володіє мед. Про користь волоських горіхів теж написано чимало. Але що нам дасть поєднання цих продуктів?

Якщо у Вас немає алергії, то горіхово-медовий дует здатний відновити організм після довгої хвороби і навіть зміцнити серце після інфаркту. Адже магній, що входить до складу волоських горіхів, розширює судини. І це не просто народні забобони, такий спосіб лікування рекомендують навіть лікарі.

Але для того, щоб витягти з цих продуктів максимальну користь, необхідно знати технологію приготування. Вам знадобиться 100 г волоських горіхів і 2 столові ложки меду.

  1. Подрібнюємо горіхи. Це можна зробити за допомогою: ступи, качалки або блендера. Даний етап дуже важливий, оскільки в горіхах присутні спеціальні затримуючі в травній системі речовини – інгібітори. Чим менше крихта – тим краще засвояться корисні мікроелементи.
  2. Додати в подрібнені горіхи мед.

Приготовану порцію краще розділити на три частини, щоб приймати три рази на день по 1 столовій ложці за 15 хвилин до їди.

Дуже важливо ретельно пережувати суміш для кращого засвоєння.

Регулярне вживання таких ліків:

  • зміцнює імунітет. Мікроелементи, що входять до складу меду і горіхів дозволяють відображати інфекції, підвищити захист організму;
  • відновити організм після хвороби. Після того, як Ваш організм переможе недугу, йому необхідне відновлення. Мед містить вітаміни групи В, К, Е, С, а волоський горіх багатий калієм і магнієм;
  • зміцнює серцево-судинну систему. Такі ліки зміцнює стінки судин, нормалізує тиск, знижують рівень холестерину в крові, а також розріджують кров, що захищає організм від тромбозу;
  • лікує анемію, завдяки високому вмісту заліза;
  • покращує і прискорює обмін речовин організму. Горіхи і мед – дуже каллорійні продукти, але в горіхах знаходяться жири, що сприяють схудненню, так як вони не містять холестерину. Не дарма в багатьох дієтах є рекомендація – включати в перекус горіхи. Метаболізм відновлюється, травлення налагоджується;
  • активізує розумову діяльність.

Посилити корисні властивості і урізноманітнити такі ліки можна шляхом додавання кураги, чорносливу або родзинок.

Такий простий рецепт може попередити безліч хвороб, а також відновити від пережитого стресу. Не забувайте піклуватися про себе і своє здоров’я, адже це найважливіше, що є в житті.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал