5 фруктів активізують роботу кишечника, позбавлять від запорів, токсинів і зайвої рідини!

Вживайте ці фрукти щодня і зробіть свій кишечник чистим і здоровим!

5 фруктів активізують роботу кишечника, позбавлять від запорів, токсинів і зайвої рідини!

Використання фруктів для очищення товстої кишки – це дуже ефективний метод природного видалення токсинів. А також поліпшення загального стану нашого організму. Оскільки здоров’я товстої кишки прямо пов’язане з функціями нервової системи і емоціями.

Необхідність регулярного очищення товстої кишки

Зберігати товсту кишку і себе вільними від токсинів, є проблемою для багатьох людей. Якщо важко дотримуватися правильних звичок харчування, то кишечник може постраждати від інфекцій, дисбалансу бактерій, накопичення відходів і т. д.

У результаті це призводить до хронічної неправильної роботи нашого кишечника з фазами діареї, запорів та інших проблем. А також наш організм може страждати від нестачі поживних речовин, так як кишечник не може правильно засвоїти їх.

Ці проблеми можна запобігти і усунути, вживаючи фрукти. Фрукти – це найкорисніший і практичний спосіб очистити кишечник і відновити здоров’я.

Вони багаті на клітковину, яка діє як «щітка» для токсинів, сприяючи хорошій моториці кишечника.

Вживайте ці фрукти щодня і зробіть свій кишечник чистим і здоровим:

Яблука

Це лікувальний фрукт заспокійливий, протизапальний і багатий клітковиною. Це один з перших твердих продуктів, які дитина отримує, і він входить до складу всіх дієт.

Яблуко допомагає ефективно очищати кишечник, тому що містить розчинну клітковину. А також містить пектин, кишковий регулятор, який робить його проносним і антидіарейним. В результаті вживання 1 яблука щоранку допомагає підтримувати регулярність кишечника.

Банани

Вони є природними антацидами і мають велику насичуючу здатність. Замінюючи десерти з цукром бананом, ми допомагаємо підтримувати частоту кишечника і уникати накопичення слизу в кишечнику.

А також банани багаті калієм, мінералом, який необхідний кишечнику і, якщо його не вистачає в організмі, то викликає судоми і підвищення кров’яного тиску. Банани – це відмінний засіб для очищення товстої кишки і поліпшення її функціонування.

Кавун

Його високий вміст води робить його відмінним детоксикантом і призначений для запобігання запорів. Ви можете заморозити кавун, нарізаний на кубики, і вживати регулярно 1-2 рази на тиждень.

Малина

Вона містять пектин, як і яблука. В результаті стимулює діяльність кишечника і перешкоджає всмоктуванню токсинів.

Ананас

  1. Багатий на пектин і є відмінним травним засобом. А також він заспокоює болі в животі, є антацидним і допомагає усунути гази.
  2. Особливо ефективно він бореться з паразитами та іншими мікроорганізмами, які викликають кишкові інфекції. А також ананас допомагає схуднути природним шляхом.
  3. Рекомендується щоденне вживання 50-70 грамів ананаса, щоб очистити кишечник і зберегти його в оптимальному робочому стані.

Здоров’я – це найважливіша річ у житті людей, якщо у нас немає здоров’я, у нас нічого немає.

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал