Відновлення підшлункової простим народним засобом

Підшлункова залоза розташовується в черевній порожнині позаду і нижче шлунка. У неї кілька функцій – ендокринна, яка полягає в продукції таких гормонів, як інсулін і глюкагон, і так само травна, пов’язана з продукцією ферментів, які беруть участь у травленні.

При порушення першої “ендокринної” функції, виникає таке захворювання, як цукровий діабет. Він проявляється підвищенням рівня цукру в крові, прискореним сечовипусканням, спрагою. Причини діабету різноманітні. Свою роль відіграє спадковість, а так само надмірна маса тіла, неправильне харчування, низька фізична активність, зловживання алкоголем і інші фактори.

Якщо порушується травна функція – це захворювання носить назву панкреатит, тобто запалення підшлункової залози. При цьому залоза не здатна виділяти потрібну кількість ферментів травлення. Розвитку цього захворювання сприяють інфекції, виразки шлунка і кишечника, жовчнокам’яна хвороба, той же алкоголь.

Виявляється панкреатит болями в лівій підреберній області, епігастрії оперізуючого характеру, нудотою або блювотою, так само спостерігається прискорений пульс. У разі хронічного панкреатиту є періоди загострень і ремісій, для яких характерні такі загальні симптоми, як стомлюваність, відсутність апетиту, запори або пронос, буркітливий живіт.

Поліпшити протягом хронічного панкреатиту і цукрового діабету 2 типу можна, використовуючи народну медицину.

Один з найдієвіших способів – вживання вівсяного молока. Щоб його приготувати, рекомендується використання незбираного вівса в лушпинні, за умови, що вийде його знайти.

Половину склянки вівса потрібно промити, долити до нього півтора літра гарячої води, довести до кипіння, а потім зменшити вогонь. Через 45 хвилин візьміть дерев’яну товкушу і подрібніть овес в тій же каструлі, після чого продовжуйте варити ще 30 хвилин. По закінченні цього часу відвару потрібно дати охолонути, а потім скласти марлеву серветку 4 рази і процідити відвар через неї.


Після всіх маніпуляцій отримали білу рідину, схожу на молоко. Таку суміш можна пити щодня по півсклянки перед їдою. Якщо пити його регулярно, відвару вистачить на 2 – 3 дні.

При цьому для ефективно лікування необхідне дотримання лікувальної дієти. Крім того, застосування народної медицини повинно бути узгоджено з лікуючим лікарем.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал