Найефективніші народні засоби від болю в суглобах – я раніше про це не знала

Захворювання суглобів поширені серед людей будь-якого віку. Неважливо, де саме локалізується біль – в попереку, плечах, колінах або де-небудь ще – існує ряд народних засобів від болю в суглобах, які ефективно полегшують такі симптоми, як застій в м’язах, обмеженість руху і труднощі при ходьбі.

Найефективніші народні засоби від болю в суглобах - я раніше про це не знала

  1. Лимон. Він має здатність проникати і руйнувати, а мазь Вишневського – прогрівати і витягати. Тому при болю в суглобах ефективний такий рецепт: відріжте шматок лимона і зафіксуйте на ніч на хворому суглобі, на другу ніч зробіть такий же компрес, а на третю – компрес з маззю Вишневського.
  2. Яєчна шкаралупа і молоко. Подрібніть трохи яєчної шкаралупи, додайте таку ж кількість молока, розмішайте до однорідної маси і зробіть компрес, тримайте на хворому суглобі не більше години.
  3. Прополіс. Кожен день необхідно приймати по одній горошині прополісу, а на суглоб робити аплікації з м’якого на водяній бані прополісу.
  4. Мазь домашнього приготування. Подрібніть по одній столовій ложці сухої трави звіробою і деревію і змішайте зі столовою ложкою розігрітого на водяній бані вазеліну. Отриману мазь втирайте в хворий суглоб масажними рухами.
  5. Гарячий і холодний компреси. Вони допомагають швидко зняти біль і розслабити напружені м’язи. Помістіть гарячий компрес на пошкоджену область на двадцять хвилин, відразу після цього ще на 20 хвилин прикладіть холодний компрес.

Вся надана інформація носить ознайомчий характер і не може бути використана без обов’язкової консультації з лікарем!

Поділитись в соцмережах 👍
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал