Ось про які приховані хвороби можуть «розповісти» тріщини на п’ятах

Часом найбезневинніший, на перший погляд, симптом може вказувати на більш серйозні проблеми зі здоров’ям.

Так, тріщини на п’ятках можуть вказати на 5 прихованих хворобах. Існує чимало способів позбутися тріщин. Але не завжди вони допомагають. Саме в таких випадках варто насторожитися.

Ось про які приховані хвороби можуть «розповісти» тріщини на п'ятах

Як стверджують лікарі, тріщини на п’ятах можуть з’явитися при таких хворобах як:

Варикоз.

Так, причиною тріщин може виявитися прихований варикоз. Оскільки судини приховані глибоко. І візуально можуть бути непомітні. Як наслідок кровообіг погіршується. П’яти не отримують необхідного харчування і починають тріскатися.

Проблеми з нирками.

Через погану роботу нирок в крові підвищується рівень сечовини. В результаті кровообіг погіршується. Шкіра стає сухою і як наслідок з’являються тріщини на п’ятах.

Цукровий діабет.

При такій хворобі часто спостерігається підвищений рівень глюкози. Це відбивається на стані шкіри теж. Часто з’являються глибокі тріщини на п’ятках. Мало того, між пальцями з’являються водянисті пухирі. У будь-якому випадку необхідно звернутися до лікаря.

Грибок.

Теж може спровокувати появу тріщин. Відомо що грибок руйнує верхній шар шкіри. Варто звернути увагу на колір шкіри. Зелений або білий колір тріщин повинен насторожити.

Гастрит.

Зазвичай при проблемах з шлунково-кишковим трактом тріщини на п’ятках не надто помітні. Зазвичай при гастриті можуть виникати тріщини в куточках рота. Ще спостерігається печія, але це при підвищеній кислотності.

Доглядати за п’ятами в будь-якому випадку необхідно. Адже причиною появи тріщин може бути незручне взуття або значна фізична нагрузка. Спеціальні ванночки і зволожуючі креми допоможуть привести п’яти в порядок.

Але якщо всі ці засоби не допомагають, то варто звернутися до фахівця. Можливо причина появи тріщин на п’ять прихована глибоко в організмі.

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. При поганому самопочутті зверніться до лікаря!

Ось кілька рецептів, які допоможуть привести п’яти в порядок:

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал