Ось як «м’яко» почистити печінку за допомогою родзинок

У нашому організмі печінка відіграє роль «фабрики крові». Іншими словами, робота печінки полягає в тому, щоб очищати кров, видаляючи всі токсини і забруднення.

Отруєння організму алкоголем, медикаментами і обробленими продуктами знижує ефективність боротьби печінки з хворобами і токсинами.

Коли печінка здорова, весь організм здоровий.Ось як «м'яко» почистити печінку за допомогою родзинок

Що ж робити для відновлення здоров’я печінки?

Натуральна медицина здатна допомогти вирішити це питання. Ось природний рецепт води з родзинок, щоб допомогти вашій печінці.

Родзинкова вода живить і стимулює печінкові ферменти, допомагаючи печінці краще очищати кров. Майже всі чули про неймовірні переваги винограду. І родзинкова вода концентрує і підсилює його властивості.

Всього один тиждень вживання цього рецепту, поліпшить травлення і поліпшить самопочуття.

Родзинкову воду дуже легко приготувати. І при цьому вона не дорога.

Як тільки ви купите родзинки, просто зробіть наступне:

Інгредієнти:

  • 2 склянки води
  • 150 грам родзинок

Як приготувати:

  1. Почніть з очищення родзинок.
  2. Замочіть їх в теплій воді на 15 хвилин, а потім вимийте їх в проточній воді. Воду доведіть до кипіння і додайте родзинки.
  3. Варити родзинки на дуже слабкому вогні 20 хвилин. Вимкніть і залиште суміш на всю ніч до ранку.
  4. На початку наступного дня відокремте воду від родзинок. Пити далі і бажано постити.
  5. Родзинки, які були відділені від рідини, можна з’їсти пізніше, але не можна повторно використовувати для приготування іншої води. Покладіть їх в холодильник і їжте повільно.
  6. Ми рекомендуємо починати приготування вночі, щоб ви могли пити воду на наступний день, рано вранці. Пийте протягом тижня і, якщо можливо, щомісяця.

УВАГА! Самолікування може бути шкідливим для вашого організму! При будь-яких не здорових змінах зверніться до лікаря! Стаття несе суто інформативний характер! Будьте здорові!

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал