Ці 2 продукти руйнують нашу щитовидну залозу, особливо у жінок старше 40 років і ось чому!

Я про це навіть і не здогадувалася! Ви теж, швидше за все, про це ще не знаєте!

Проблеми зі щитовидною залозою стають все більш поширеними в усьому світі, особливо у жінок у віці старше 40 років.

Ці 2 продукти руйнують нашу щитовидну залозу, особливо у жінок старше 40 років і ось чому!

Проблеми найчастіше з’являються в період менопаузи, і симптоми захворювання щитовидної залози плутають з симптомами менопаузи. Вони настільки схожі, що ми і навіть лікарі не розуміємо, що ми страждаємо від проблем зі щитовидною залозою.

Майте на увазі, що проблеми зі щитовидною залозою не можна ігнорувати, так як вони можуть завдати величезної шкоди всьому організму.

По-перше, ми повинні знати, що щитовидна залоза розташована трохи нижче трахеї. Вона відповідає за регулювання метаболізму і баланс гормонів нашого організму. Тому, якщо щитовидна залоза має проблеми, то наше тіло буде мати дуже чудові фізичні зміни за короткий час.

Симптоми і ознаки дисбалансу в роботі щитовидки повинні бути виявлені якомога швидше, щоб використовувати натуральні засоби, які можуть вилікувати нас.

Симптоми, які вказують на те, що ми страждаємо від поганої роботи щитовидної залози:

Втома

Коли у щитовидної залози виникають проблеми при виробництві гормонів, досить часто виникає постійна втома, навіть після тривалого відпочинку.

Зміни ваги

Ви можете поступово додавати або втрачати вагу, якщо у вас є проблеми зі щитовидною залозою, будь то гіпертиреоз або гіпотиреоз. Проблема в тому, що це може вплинути не тільки на ваш фізичний вигляд. Але і може змінити рівень глюкози, холестерину, тригліцеридів і кровотоку, викликаючи діабет, серцевий напад та інші проблеми з серцем.

Раптові зміни настрою

Може бути, через мить ви відчуєте себе щасливими, і в наступну хвилину у вас будуть печаль і сльози. Це відбувається через дисбаланс гормонів, який проходить в вашому тілі при проблемах з щитовидною залозою.

Болі в тілі

Дискомфорт у всьому тілі буде збільшуватися і вам важко буде переносити гострі напади болю. Особливо в суглобах і м’язах.

Продукти, які слід уникати, якщо у вас є проблеми зі щитовидною залозою:

Клейковина

Продукти, які мають клейковину, наносять нашому організму занадто багато шкоди. Тому що вони впливають на роботу залози і підсилюють дисбаланс гормонів. На жаль, переважна більшість продуктів харчування мають клейковину в своєму складі. В результаті це не дозволяє уникнути її вживання, але ми можемо зменшити їх споживання.

Соя і продукти з сої

Вони шкідливі, тому що впливають на гормональний баланс людини. А також викликають проблеми з щитовидною залозою і послаблює імунну систему. Ви повинні намагатися не вживати їх.

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал