Ось як очистити печінку, щоб позбавитися від зайвої ваги: ​​2 рецепта!

Чому очищення печінки допомагає схуднути? Причина в тому, що печінка відповідальна за вироблення жовчі, яка використовується для усунення жиру. Переконливо, тоді дізнайтеся більше ..

Погане харчування і малорухливий спосіб життя можуть створити надмірне навантаження на печінку, що ускладнює розщеплення жиру. В результаті, це може привести до відчуття тяжкості, здуття живота і надмірної ваги. Щоб підтримувати метаболізм в хорошому темпі, покращувати кровообіг і приводити до правильного розщеплення жиру, важливо очистити печінку.

Продукти для очищення печінки

Ось як очистити печінку, щоб позбавитися від зайвої ваги: ​​2 рецепта!

Є багато продуктів, які допомагають очистити печінку, а також допомогти їй виконувати функції. Або шляхом видалення токсинів з організму, або шляхом стимулювання хімічних процесів, які необхідні, щоб дозволити печінці діяти в якості фільтра для кровотоку.

Ось кращі продукти для очищення печінки: часник, зелені листові овочі, хрестоцвіті овочі, насіння, горіхи, грейпфрут, авокадо, лимон, а також зелений чай і оливкова олія.

Трав’яні чаї для очищення печінки

Вони можуть стимулювати систему фільтрації токсинів, яка природним чином відбувається в організмі.

Такими травами можуть бути: розторопша, кульбаба, куркума і артишок.

Зміни в способі життя

Це також є ефективним способом зменшити навантаження на печінку. А також очистити організм від токсинів і зайвих жирів. Почніть більше ходити пішки і поступово збільшуйте темп і тривалість ходьби.

Виключити або зменшити вживання оброблених продуктів

Функція печінки полягає в усуненні природних побічних продуктів метаболізму замість хімічних речовин, які тепер додаються в оброблені продукти харчування, тому важливо очищати печінку.

Обмежити вживання молочних продуктів і м’яса

Печінка може засмітитися, якщо вживати надмірну кількість продуктів тваринного походження. Особливо тих, які піддавалися впливу хімічних речовин або антибіотиків під час обробки. В результаті вживання невеликих порцій цих продуктів, допоможе вашій печінки впоратися зі свій роботою.

Пийте достатню кількість води

Пиття не менше 1 літра води в день допоможе вам усунути токсини, а також очистити печінку від токсинів. В результаті це допоможе печінці фільтрувати більше відходів і токсинів. А також допомагаючи вашій печінкці функціонувати швидше, щоб підвищити рівень енергії. В результаті це допоможе зберегти ваше тіло гідратованих, а також стимулювати природну регенерацію клітин.

1. Детоксикація за допомогою грейпфрута

Інгредієнти:

  • 1 грейпфрут
  • 300 мл очищеної води
  • 2 столові ложки лимонного соку
  • 1/4 чайної ложки свіжого кореня імбиру.
  • 1 маленький зубчик часнику
  • 2 столові ложки лляної олії, а також ви можете використовувати насіння льону

Помістіть всі інгредієнти в блендер і добре подрібніть. Вживайте суміш 3 рази на день між прийомами їжі.

2. Детоксикація за допомогою грейпфрута і оливкової олії

Інгредієнти:

  • ½ грейпфрута
  • 2 столові ложки лимонного соку
  • 2 чайні ложки оливкової олії.
  • 100-150 мл очищеної води

Добре перемішайте всі інгредієнти в блендері і вживайте 3 рази в день.

Особливо важливо: але не поєднуйте вживання грейпфрута і прийом ліків.

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. При поганому самопочутті зверніться до лікаря!

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал