Простий бабусин рецепт від болю у вусі, 100% ефективність

Від болю у вухах і інфекціях, особливо часто страждають маленькі діти.

Біль у вухах може бути нестерпним, що призводить до численних проблем зі сном, їжею.

Вушні інфекції є найбільш поширеною причиною болю у вухах.

Запалення і підвищення тиску викликає сильний біль, а також інші симптоми. Наприклад синусовий тиск або біль в горлі, оскільки інфекції із сусідніх областей можуть вражати вухо.Простий бабусин рецепт від болю у вусі, 100% ефективність

Але, багато хто звертається до антибіотиків, вушних крапель і іншим медикаментів. Хоча виявляється, що найбільш ефективний спосіб вирішити цю проблему надзвичайно простий, і все, що вам потрібно, це носок і трохи морської солі!

Засіб від болю у вухах:

Отже, вам знадобиться один бавовняний носок і 1 ½ ст. морської солі

Приготування:

  1. Нагрійте сковороду на плиті на невеликому вогні. Засипте морську сіль в носок, зав’яжіть його і покладіть в каструлю і грійте близько 4-6 хвилин.
  2. Потім покладіть його на хворе вухо. Жар знизить біль, вилікує інфекцію і прибере всі токсини. Мало того, морська сіль здатна як діяти як антисептик і може видалить вологу з вуха.

Цей простий рецепт працює в будь-якому віці. Це абсолютно натуральний, дешевий і ефективний спосіб покінчити з вушною інфекцією або болем.

УВАГА! Самолікування може бути шкідливим для вашого організму! При будь-яких не здорових змінах зверніться до лікаря! Стаття несе суто інформативний характер! Будьте здорові!

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал