Приголомшливо зручна і оригінальна ідея з простого рушника

Зізнайтеся, напевно ви хоча б раз використовували рушник замість прихватки для того, щоб дістати щось гаряче з духовки. По правді сказати, далеко не 1 раз, вірно? Адже рушник як правило завжди виявляється під рукою, на відміну від самої прихватки. А що якщо з’єднати їх разом?

Тоді ви отримаєте ось такий чудовий кухонний гаджет 2 в 1, та до того ж зі зручним кріпленням. А ще така прихватка з рушником стане відмінним доповненням до подарунка для будь-якої господині.

Вам будуть потрібні:

  • прихватка
  • рушник
  • гудзик

У нашому випадку розмір рушника 52 см на 55 см, а розмір прихватки – 16 см на 16.5 см. Обраний рушник розгортаємо, а потім складаємо вздовж, підвертаючи його краї всередину так, щоб в складеному стані вийшов прямокутник по ширині дорівнював ширині прихватки.

Потім складаємо рушник навпіл, намічаючи середину. Аналогічним чином намічаємо центр і прихватки. З’єднуємо прихватку і рушник по зазначеним центральним лініях, прихватку кладемо обличчям вниз, прошиваємо.

Пришиваємо гудзик, орієнтуючись на петлю на прихватці – вона стане петлею і для кріплення. Готово!

Є й інший варіант складання, який відмінно підійде для рушника меншого розміру, наприклад, як в нашому випадку – 50 см на 31 см. В такому випадку також намічаємо середину полотна, а потім пускаємо по ній рядок.

За допомогою зробленого рядка збираємо рушник в лаштунку до потрібної ширини, яка дорівнює в даному випадку ширині прихватки.

Далі повторюємо всі ті ж етапи з прихваткою і гудзиком, що і в першому способі оформлення.

А нижче ви можете подивитися відео про те, як зробити таку зручну прихватку з рушником своїми руками.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал