Швидкий порятунок орхідеї. Відновіть їх листя всього за 3 дні, моя найкраща знахідка

Тургор листя орхідеї – важливий показник здоров’я рослини. Якщо у орхідеї мляві листя і є сухе коріння, то потрібно терміново вживати заходів щодо реанімації!

  • Спочатку видаляємо у орхідеї всі видимі сухі і порожнисті всередині коріння, які вже не відновити. З горщика орхідею діставати немає необхідності, якщо ви бачите, що коріння всередині життєздатні. У 400 мл води розводимо 2 мл препарату «Стимул антистрес». Ставимо палиці-підпірки під листя, надаємо орхідеї вертикальне положення.

  • Тепер прокладаємо орхідею мохом сфагнум, який заздалегідь зволожуємо звичайною водою. Намагаємося мох просунути глибше в горщик – до коріння.

  • Нарешті, ставимо орхідею в другій горщик і з спринцівки поливаємо по моху з усіх боків водою з препаратом. Ми залишаємо на 15 хвилин.

  • Ставимо після цієї процедури орхідею на серветку і в білий напівпрозорий пакет. Це можна зробити в разі, якщо у орхідеї чиста шия! Пакет зверху зав’яжіть і зробіть в ньому дірочки. Вийшла міні-тепличка. Залиште орхідею в такому вигляді на 3 доби.

Тургор листя відновлюється дуже швидко і ефективно! Після цього орхідеї потрібен такий же догляд, як і всім іншим.

Детальніше про відновлення тургора орхідеї дивіться у відео нижче :

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал