Жирна печінка: причини, симптоми і найефективніші засоби для усунення

В результаті вони ефективно детоксифікують і регенерують клітини печінки!

Жирна печінка – це проблема, яка зачіпає велику частину сучасного населення, а також вважається найбільш частим захворюванням печінки.

Здуття живота, тяжкість в животі і втома є одними із симптомів, які супроводжують її.

Жирна печінка: причини, симптоми і найефективніші засоби для усунення

До числа причин, які викликають розвиток жирної печінки, відносяться погане харчування, ожиріння, діабет, надлишок токсинів в організмі, порушення обміну речовин, а також викликані іншими захворюваннями, такими як гепатит або стрес.

Турбота про наше харчування, зміна наших звичок, відмова від анальгетиків і протизапальних засобів, а також пошук здорових рішень для зміцнення здоров’я нашої печінки стають необхідними для боротьби з хворобами та підвищення якості нашого життя.

Здорове харчування від жирової хвороби печінки

Їжа грає фундаментальну роль в нашому здоров’ї. Уникайте жирного м’яса, а також смажених страв, консервованих і перероблених продуктів.

Овочі та бобові

  1. Незамінні при будь-якому здоровому харчуванні. Щодня вживайте листові зелені овочі і три рази в тиждень бобові.
  2. Продукти, багаті клітковиною сприяють уповільненню засвоєння жирів і цукрів. А також допомагає нам відчувати ситість, контролювати апетит і поліпшувати кишковий транзит.
  3. Особливо рекомендуються продукти, такі як висівки, рис, гречка, киноа, лляні насіння, а також сухофрукти. Вони є відмінним джерелом клітковини.

Лимон

Цей цитрусовий є відмінним природним залужнюючим засобом, який настійно рекомендується для лікування жирної печінки. Використовуйте його для заправки салатів і приготування смачних напоїв.

Вітамін А, С, Е і продукти, багаті селеном

Вітаміни допомагають нам запобігати старіння клітин, одночасно сприяючи нормальному функціонуванню організму. З іншого боку, селен є потужним природним антиоксидантом з очисними властивостями, який ідеально підходить для зміцнення здоров’я печінки. Збільште споживання морської риби, брокколі, перцю, шпинату, томатів, авокадо, грибів, висівок і насіння гарбуза.

Йогурт і кефір

Це кращий варіант для регенерації печінки. Однак, якщо ви не можете знайти натуральні продукти хорошої якості, то приготуйте їх в домашніх умовах з цільного молока. А також можна вживати рослинне молоко.

Продукти, яких слід уникати

  • Зведіть до мінімуму споживання смажених продуктів,
  • закусок,
  • промислової випічки,
  • алкоголю і цукру.

Всякий раз, коли вам потрібно підсолодити напій, вибирайте стевію або натуральний мед.

Натуральні засоби для боротьби з жирною печінкою

Фрукти і ягоди.

Вони багаті на клітковину, знижують рівень холестерину, а також сприяють регенерації печінки. Рекомендується вживати мінімум 500 грам фруктів і ягід щодня.

Водорості спіруліна

Вони дуже багаті вітамінами, особливо вітаміном В6 це ідеальне зміцнення для нашої печінки. А також достатня кількість магнію. В результаті ефективно детоксифікуючі і регенеруючі клітини печінки.

Зелені смузі

Допомагають нам очищати організм і виводити токсини, в результаті полегшуючи навантаження на нашу печінку. Використовуйте будь-які сирі овочі і фрукти зеленого кольору для приготування смачних напоїв. Завжди розбавляйте їх водою або зеленим чаєм.

Це найефективніші засоби по боротьбі з жирною печінкою!

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. При поганому самопочутті зверніться до лікаря!

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал