Рецепт настоянки на травах від мігрені і головного болю! Моє дієве спасіння

Давня мудрість, доведена наукою!

Мігрень – це сильний головний біль. Вона часто передує або супроводжується сенсорними попереджувальними ознаками. Особливо такими як спалахи світла, сліпі плями, поколювання в руках і ногах, нудота, блювота і підвищена чутливість до світла і звуку.

Лікарі і пацієнти у всьому світі розробляли рослинні лікарські засоби від головного болю і симптомів мігрені. Багато з цих рецептів на рослинній основі збереглися. В результаті це дозволяє дослідникам збирати і перевіряти давню мудрість в сучасних клінічних випробуваннях.

Рецепт настоянки на травах від мігрені і головного болю! Моє дієве спасіння
Healing herbs bunchesm, hessian bags with dried plants and cup of healthy tea. Herbal medicine.

Трав’яний настій при мігрені

Ці лікарські рослини швидко отримали підтримку сучасного медичного співтовариства в якості потенційного лікування мігрені.

Меліса від мігрені

Меліса це одна з найпростіших трав, які мають дуже дивні цілющі властивості, тому вона є прекрасним доповненням до домашньої аптеці.

Історично лимонний бальзам (Melissa officialis) використовувався для лікування всіх видів захворювань нервової системи і відомий своєю здатністю:

  • заспокоїти роздратовану дитину
  • діє як противірусний засіб при лікуванні герпесу, викликаного вірусом герпесу
  • залікувати рани і захистити шкіру
  • лікувати симптоми застуди і грипу в поєднанні з іншими лікарськими травами
  • зняти симптоми мігрені, занепокоєння, депресію і безсоння.

Звіробій

Точно так само, звіробій не має собі рівних, коли мова йде про лікування звичайного головного болю. А також мігрені, стресу / напруги і головного болю, пов’язаних з симптомами ПМС. Це дійсно чудова трава, і потрібно мати її в саду тих, хто страждає від цих хвороб.

Трав’яний Рецепт Настоянки від Мігрені

Необхідний матеріал: спирт або рослинний гліцерин 200 мл, 5 столових ложок суміші трав: меліса і звіробій

Помістіть трави в скляну банку.
Вилийте спирт, щоб заповнити банку. Він повинен піднятися на 1-2 см вище трави.
Полотно закрийте кришкою і струсіть.
Маркуйте банку з вмістом і датою.

Поставте на 2-6 тижнів настоюватися, кожен день струшуючи.
Процідити і віджати залишки трави. Перелити настойку в темні пляшки для зберігання в прохолодному і темному місці. Настоянка має зберігатися не більше 5 років.

Доза для дорослих
При раптовій появі симптомів мігрені починайте приймати від 1/4 до 1/2 чайної ложки настоянки кожні 30-60 хвилин, поки симптоми не зникнуть.

Для запобігання головних болів рекомендується також пити чай з додаванням невеликої кількості цих трав. Просто додайте дрібку сухої меліси до вашого зеленого або чорного чаю і пийте 1-2 рази на день.

УВАГА! Стаття носить інформативний характер, якщо є якісь проблеми в організмі зверніться до вашого лікаря, самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я!

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал