«Переплетення пальців» допоможе в боротьбі зі старістю

Існує вправа, яке має просто чудодійні властивості, вона здатна повернути молодість і рухливість ніг.

Трапляється так, що людина отримує обмеженість в рухливості через різні захворювання. Його внутрішня складова готова жити і рухатися, а тіло не слухається. Саме в таких випадках допомагають різні методики по відновленню.

Один з подібних методів існує вже більше сотні років, проте популярність серед сучасного населення він отримав зовсім недавно. Він називається «переплетення пальців». Розповімо про його проведення.

«Переплетення пальців» допоможе в боротьбі зі старістю

Необхідно сісти будь-яку тверду поверхню, підігнути ліве коліно і підтягнути до себе ногу, слідом обхопити стопу двома руками. Після потрібно як би переплести пальці правої руки і пальці лівої ноги. Кінчики пальців ніг потрібно відтягнути в сторону коліна і розмісти в сторони, зробити це потрібно за допомогою м’язів п’яти. Дане положення необхідно зафіксувати на одну хвилину і виконати аналогічно з іншою ногою.

Після вправи можна помітити зміни в кольорі, це відбувається через посилення кровообігу.

У деяких випадках у людини не виходить схрестити пальці різних кінцівок, в такому випадку варто обхопити пальці ніг долонями з боку підошви. Кожне наступне повторення вправи має по тривалості перевищувати попереднє для досягнення найкращого ефекту.

Також «Переплетення пальців» можна виконувати в положенні лежачи.

Для виконання необхідно лягти на спину, під голову покласти складену ковдру, обидва коліна повинні бути зігнуті, а стопи знаходиться поруч з сідницями. Праве коліно потрібно підтягнути до грудей, впертися стопою в ліве стегно в місці поруч з коліном. Пальці лівої руки і правої ноги необхідно переплести і відтягнути п’яту також, як і в попередньому методі.

Китайці відомі своїми засобами, які здатні допомогти в будь-якій найскладнішій ситуації. Адже ще в стародавні часи вони помітили, що першими до старіння розташовані ноги і тільки після цього вже весь організм переходить у фазу старіння. На стопах ніг розташовано дуже багато нервових закінчень.

Дана вправа можна використовувати не тільки в якості лікування, але і в якості профілактики. Однак при найскладніших випадках вона здатна відновити здатність ходити.

Це проста вправа здатна допомогти у збереженні молодості, а також рухливості ніг. Про нього варто розповідати своїм літнім родичам, людям страждаючим проблемами з опорно-руховою системою і просто всім знайомим для проведення профілактики.

Поділитись в соцмережах 👍
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал