Щоб перевірити роботу серця, занурте долоні в холодну воду на 30 секунд

Сьогодні ми будемо діагностувати роботу серця. Проста, самостійно проведена процедура допоможе тобі дізнатися багато про стан здоров’я.

Перед тим як бігти до лікарів широкої кваліфікації, здавати купу аналізів, щоб дізнатися в чому причина нездужання, спробуй продіагностувати себе сам. Можливо, результати досліджень допоможуть тобі дізнатися, які органи не в порядку і що потрібно лікувати.

Регуляція роботи серця

Серце — підступний орган. Він може довго не давати знати про існуючі в ньому проблеми, стукати рівно і ритмічно. А потім раз — і стискається в інфаркті.

Пропонуємо тобі для профілактики провести наступну процедуру. У невелику ємність налий дуже холодної води, можна навіть з льодом. Потім занур в неї долоні на 30 секунд. І оціни результати: якщо кінчики пальців стали блідими або синюшного кольору, значить, є проблеми з кровообігом.

Робота серця людини залежить від багатьох факторів: спадковості, ваги, фізичних навантажень, побічного ефекту від прийнятих медичних препаратів, стресу.

На наявність проблем в першу чергу реагують кровоносні судини на кінчиках пальців, в носі та навіть вухах. Вони слабшають від поганого кровопостачання, втрачають чутливість, запалюються.

Погана циркуляція крові не вирок, її можна поліпшити навіть за допомогою харчування. Ось що рекомендують їсти й приймати народні цілителі.

Продукти для гарної роботи серця

Часник запобігає розвитку атеросклерозу, знижує тиск, усуває холестериновий наліт в кровоносних судинах.

Риб’ячий жир виводить холестерин.

Ефірні олії розслаблюють тіло, завдяки термогенним властивостям покращують кровотік.

Вміщені в імбирі джінджерол і зінгерон запобігають утворенню згустків крові.

Висока концентрація капсаїцину в каєнському перцю зміцнює артерії.

Екстракт листя гінкго білоба збільшує циркуляцію крові в мозку і покращує пам’ять.

Есцин, який міститься в кінському каштані зміцнює стінки капілярів, запобігає варикозу.

Насіння льону, що містять клітковину, жирні кислоти та лігніни, перемагають гіпертонію.

Діагностика, проведена за допомогою крижаної води, може дати тобі загальну інформацію про стан кровоносної системи. Вона проводиться на тому етапі, коли ще є можливість допомогти собі самому. Але пам’ятай, що серйозні перебої в роботі серця не можна залишати без уваги фахівця, їх повинен лікувати кардіолог.

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал