Стояння на аплікаторі Кузнєцова – збереже ваше здоров’я і молодість.

Для збереження здоров’я і молодості – стояння на аплікаторі Кузнєцова, розповім, що у мене з цього вийшло!

Я думаю, що багатьом з нас знайомий аплікатор Кузнєцова (його чомусь ще називають тибетським, хоча винахідник наша людина).

Як його тільки не використовують, в основному звичайно для підтримки і збереження здоров’я, деякі, лежачи на такому килимку, навіть засинають і непогано справляються з безсонням, але ми сьогодні про інше.

Давно я чула масу позитивних відгуків про те, що на ньому можна стояти і цілком добре підтримувати молодість, ну і звичайно ж здоров’я – це може стати заміною ходьби по рису, і навіть деяким східним вправам. Давайте я розповім, що у мене вийшло з усього цього.

Аплікатор був створений з метою рефлексного впливу – він покращує обмінні процеси і іноді замінює того ж масажиста (впливає на БАТ), що в нашому випадку виходить і дешевше, і практичніше. В цілому річ не дорога і корисна, тому що по ньому можна не тільки ходити. Давно я чула, що якщо на ньому просто стояти або тупцювати, то це також може підтримувати здоров’я, ну і молодість звичайно.

Чому так відбувається?

Cправа в тому, що наші стопи містять велику кількість різних точок, які пов’язані з внутрішніми системами, протягом дня ми ніяк на них не впливаємо, і щоб це якось виправити є безліч різних вправ і способів: ходьба по рису, солі, а з вправ – Півень стоїть на одній нозі – воно не просте, особливо для початківців, але створено для того, щоб продовжувати довголіття, молодість і здоров’я без особливих зусиль і косметичних засобів – на жаль, освоїти його не всякий зможе, а ось наш – колючий килимок – спокійно може замінити дану китайську вправу.

  • плюс він є профілактикою появи плоскостопості
  • знімає втому і скутість в ногах, особливо після каблука або не дуже зручного взуття

Стояння на тибетському аплікаторі, і що у мене вийшло:

Чесно, як то не було у мене великої готовності вставати на нього, бо це дещо не комфортно, але я почала з того, що просто ставила на нього спочатку одну ногу – постояла хвилин 5 (з половиною ваги), а потім поставила іншу. Також підкладала його під ноги під час того, як сиділа за ПК або дивилася фільм. І вже тільки через деякий час, як звикла – встала на нього повністю і навіть ходити намагалася (по 5-15 хвилин – більше не потрібно), відчуваєш себе початківцем йоги.

Відчуття, навіть коли просто сидиш і під ногами цей аплікатор приємні (ми ж можемо контролювати ступінь натиску на нього ногами). Через пару хвилин з’являється холодок, і йде вся втома після довгої ходьби і не найзручнішого взуття, якщо таку доводиться надягати – в загальному тільки заради цього я готова постояти на даному килимку, так як це хороша заміна всім ванночкам і якимось вправам.

У цілому про що я можу сказати ще – стала краще спати, що безсумнівно плюс, а також за пару тижнів помітила, що зникла скутість в попереку. Скінчено говорити про те, що аплікатор поверне молодість – ну у всякому разі на це потрібен час, тому чогось путнього сказати не можу на цей рахунок, хоча безумовно краще відчувати себе стала, з’явилася активність, навіть якщо весь день був пов’язаний з суєтою.

Ну і як приємний бонус у мене перестали мерзнути стопи – а зима для мене стає своєрідним випробуванням, тому ходити і далі буду.

Пам’ятайте, аплікатор має свої протипоказання – зазвичай вони йдуть в інструкції – ознайомтеся з ними, або поговоріть з провідним фахівцем!

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал