Ця крупа – джерело колагену! Смачний і корисний секрет омолодження

При регулярному вживанні вона здатна омолодити років на 10

Що таке перлова крупа? Це насіння ячменю, які пройшли процес очищення і шліфування перед вживанням. Свою назву вона отримала завдяки схожості з перлами.

Зараз перловка забута, однак відома вона ще з найдавніших часів. Колись перлову кашу подавали виключно до царського столу, селянам же вона була недоступна. Перший імператор любив перловку, особливим чином приготовлену на молоці.

Які корисні властивості крупи?

  • Варто відзначити, що перлова крупа багата різними поживними речовинами, необхідними людському організму для підтримки життєдіяльності. У ній присутні такі важливі мінерали, як калій, залізо, магній, кальцій і йод.
  • Амінокислота лізин, наявна в каші, бере безпосередню участь у синтезі колагену. А колаген, як відомо, уповільнює процес старіння: підтягує шкіру, робить її пружною, стримує появу зморшок.

З цього можна зробити висновок, що вживання в їжу перлової каші допоможе зберегти молодість і красу.

Якщо харчуватися перловою кашею регулярно, то крім гарної і чистої шкіри можна отримати результат у вигляді зниження ваги. Продукт має низьку калорійність, але при цьому досить ситний. Білок і клітковина сприяють нормальному функціонуванню кишечника.

Як правильно приготувати?

Для смаку і вилучення користі продукт повинен бути правильно приготований. Спершу потрібно крупу замочити і залишити на ніч. Співвідношення – літр води на склянку крупи. Потім воду злити, перловку промити, залити молоком в обсязі 2 літрів. Температура молока – 40 градусів. Довести до кипіння (без кришки) і варити на водяній бані 3 години (під кришкою).

Незважаючи на задану тривалість приготування страви, присутність потрібна тільки на першому етапі. Результат перевершить всі очікування – каша буде танути в роті, мати чарівний смак і запах.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал