Унікальні лікувальні властивості кінського каштана і його дія на організм!

Кінський каштан відмінно справляється з варикозом, тромбозом і іншими проблемами з судинами. Мало того, настоянка кінського каштана здавна використовувалася при болях в суглобах.

Кінський каштан дуже красиве дерево з розлогою кроною. Щовесни він привертає увагу до своїх красивих квітів. Але люди здавна примітили, що це дерево має чималу кількість корисних властивостей.

У народній медицині використовуються не тільки плоди, а ще кора і суцвіття. Але варто знати, що кінський каштан отруйний. Тому приймати його в їжу не можна.

Для прийому всередину використовується спеціальні відвари. Але строго дозовано! Найчастіше відвари і настоянки використовують для розтирань. Саме завдяки своїм складом, кінський каштан використовують при судинних хворобах.

Унікальні лікувальні властивості кінського каштана і його дія на організм!

Ще його часто застосовують для виведення з організму шлаків і покращує обмін речовин. Так само листя каштана використовують при гастриті. До того за допомогою мазі можна позбавиться від дрібних мімічних зморшок.

У аптеці легко можна придбати спиртову настойку. Природно, використовувати її краще в комплексному лікуванні. А ось вдома можна зробити спеціальний лікувальний відвар. Але варто строго дотримуватися рецептури.

Незважаючи на свою користь, у кінського каштана є протипоказання:

  • вагітність;
  • період лактації;
  • алергія;
  • запорах;
  • індивідуальна непереносимість;

Застосовувати варто тільки після консультації лікаря. Особливо якщо плануєте застосовувати його в середину. Так само не варто збирати плоди каштана в межах міста. Оскільки він ввібрав з навколишнього середовища чимало шкідливих речовин.

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. При поганому самопочутті зверніться до лікаря!

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал