Helicobacter pylori: симптоми, ризики і домашні засоби для усунення

Ця інфекція, на жаль, значно впливає на наше здоров’я, викликаючи захворювання, які не піддаються традиційному лікуванню!

Існує багато станів, пов’язаних з бактерією helicobacter pylori і лікарі можуть виявити її тільки за симптомами, таким як печія, біль в животі або виразки.

Helicobacter pylori: симптоми, ризики і домашні засоби для усунення

Багато людей страждають від таких проблем, як діарея, закрепи, метеоризм, відрижка, здуття живота, нудота, рефлюкс, езофагіт, виразки шлунка, втома і анемією.

 1. Ці симптоми можуть також бути пов’язані з Helicobacter Pylori, найбільш відомих травних бактерій, що викликають виразки. Бактерія H. pylori здатна атакувати слизову оболонку шлунка. Яка повинна захищати нас від потужної шлункової кислоти, яку організм виділяє для перетравлення їжі. В результаті кислота може досягти слизової оболонки шлунка і викликати виразку.
 2. Ці виразки можуть провокувати кровотечу, яка, в свою чергу, може викликати смолистий і темний стілець. Виразки можуть також викликати інфекції або повільний рух їжі через травний тракт. В результаті це ще більше ускладнює ситуацію. Поки бактерії залишаються без контролю, весь організм постраждає від наслідків. Пізніше ви побачите, як інші 10 симптомів можуть бути пов’язані з цією проблемою.
 3. Ускладнення, викликані Helicobacter pylori (H. pylori) без лікування, від важкого рефлюксу, дисфагії , виразковій хворобі, раку шлунка до шлункової лімфоми.
 4. H. pylori може легко вижити в шлунковій кислоті, фактично в ній розвивається. Люди часто дивуються, дізнавшись, що ця бактерія здатна інфікувати весь організм. А також, що вона грає роль в патогенезі ревматоїдного артриту, ідіопатична тромбоцитопенічна пурпура, тиреоїдиту Хашимото і залізодефіцитної анемії.
 5. Лікування H. pylori складно, тому що це інвазивний і майже невидимий організм.
 6. H. pylori з часом викликає порушення всмоктування мінералів і дефіцит вітаміну B12. В результаті сприяє деменції, дратівливості, втрати пам’яті, аритмії і гіпотиреозу. Викликає судоми ніг, на додаток до багатьох інших симптомів.
 7. Бактерії H. pylori також викликають порушення всмоктування мінералів (не тільки В12), і це важливо. Згодом при не діагностованій інфекції, яка викличе дефіцит багатьох мінералів, це навіть вплине на частоту серцевих скорочень. Аритмії, так!
 8. Ліки від серцевого ритму зовсім не допомагають! Кардіостимулятор допомагає, але тільки тому, що він змушує серце підтримувати регулярний ритм.
 9. А також H. pylori може викликати мігрень, стійку до багатьох знеболювальних препаратів.

9 симптомів, викликаних Helicobacter pylori

Загальновідомо, що виразки, відрижки і нудота є проблемами, викликаними H. pylori, тому вони не включені в цей список:

 • мігрень
 • аритмія
 • хронічна втома
 • ревматоїдний артрит
 • харчова алергія
 • кропив’янка, свербіж і висип на шкірі
 • рак шлунка або поліпи
 • низьке сексуальне бажання (інфекція в шлунку підвищує рівень кортизолу і знижує рівень тестостерону)
 • розацеа

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. При поганому самопочутті зверніться до лікаря!

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал