Ось як швидко вилікувати пухирі та потертості на ногах

Як погано повертатися додому після важкого дня з опухлими ногами і типовою натертістю, викликаною занадто щільним взуттям.

Тому корисно дізнатися найбільш ефективні способи лікування пухирів і потертостей на ногах. Ось ряд домашніх засобів і на 100% натуральних засобів, щоб швидко покінчити з пухирями.Ось як швидко вилікувати пухирі та потертості на ногах

Лікуємо пухирі морською сіллю і лавандою

Морська сіль має ряд заспокійливих властивостей, які дуже підходять для зменшення набряків ніг. До того ж вона допомагає лікувати будь-яку невелику рану, роздратування або інфекцію.

Що стосується лаванди, то вона також дуже ефективна для зняття м’язової напруги.

Отже, щоб приготувати ці ліки, вам знадобиться тазик для ніг, в який налийте теплу воду. Додайте дві столові ложки морської солі і 5 крапель олії лаванди.

Ми повинні дати інгредієнтам змішатися з водою, а потім занурте ноги на півгодини. Після закінчення цього часу ми надягаємо кілька шкарпеток, щоб можна було зберегти лікування на нашій шкірі.

Ромашка і розмарин для розтирань ніг

Розмарин є одним з кращих природних протизапальних засобів. Мало того допомагає нам поліпшити кровообіг. Це також потужний дезінфікуючий засіб, тому рани заживають швидше.

Ромашка – це ще один чудовий природній тонізуючий і розслаблюючий засіб. Який допоможе нам вилікувати пухирі і розтирання разом з властивостями розмарину.

Покладіть пару чайних пакетиків з настоєм ромашки і три гілочки розмарину в тазик з теплою водою. Добре перемішайте, щоб ці інгредієнти проявили свої властивості в воді. Потім тримаємо ноги протягом 20 хвилин або півгодини.

Алое вера

Алое вера є одним з найвідоміших цілющих рослин. Достатньо всього лише розрізати лист алое вера, і видалити м’якоть. Застосовуємо її там де у нас є розтирання або пухир. Через кілька годин ви почнете помічати, як зменшується біль.

УВАГА! Стаття носить інформативний характер, якщо є якісь проблеми в організмі зверніться до вашого лікаря, самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я!

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал