Змішайте сік 1 лимона з чайною ложкою оливкової олії, і ви будете пам’ятати про це до кінця життя!

Змішайте сік 1 лимона з чайною ложкою оливкової олії, і ви будете пам'ятати про це до кінця життя!

Переваги вживання чайної ложки лимона і оливкової олії.

Все, що вам потрібно зробити, це змішати оливкову олію і лимонний сік. Рецепт простий і має своє минуле і має значення для здоров’я. Продовжуйте читати і ви дізнаєтеся всі переваги.

Лікує запор

Ця комбінація допомагає змащувати травну слизову оболонку, також активує функцію сечового міхура. Вона містить антиоксиданти, які допомагають нам позбутися від токсинів і допомогти в будь-якому випадку належно від переварювання їжі.

Кардіо-захисний ефект

Оливкова олія багата жирними кислотами, вона допомагає контролювати і покращувати кровообіг, а також видаляє поганий холестерин, який допомагає кровотоку. Він також протизапальний і містить багато вітамінів.

Контролює роботу печінки і жовчного міхура

Коли ми відчуваємо опухлість і втому, зазвичай тому, що наше тіло отруєно токсинами. Допоможіть своїй печінці вивести ці токсини.

Біль у суглобах

Завдяки своїм протизапальним властивостям щоранку чайна ложка цього рецепта бореться з цими дратівливими болями.

Для зміцнення шкіри, нігтів і волосся

Щоб зміцнити слабкі, тендітні волосся, зробіть суміш. Оливкова олія екстра першого холодного віджиму з 1 ст. л. лимонного соку. В цій суміші ви будете тримати нігті протягом 10 хвилин перед сном. Ви також можете спати в тонких бавовняних рукавичках, щоб суміш з лимона і оливкової олії, проникала в нігті в нічний час.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал